• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik
    1 / 10
    Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik

    Rybnik

    • 329 900 zł cena
    • 3 979 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Z...

  • Komfortowe biuro 46,1 m² z – Rybnik
    1 / 7
    Komfortowe biuro 46,1 m² z – Rybnik

    Rybnik

    • 1 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal biurowy o powierzchni 46,1 m², położony na I piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowan...

  • Biuro 85,3 m² z windą i parkingiem – Rybnik
    1 / 10
    Biuro 85,3 m² z windą i parkingiem – Rybnik

    Rybnik

    • 2 100 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 85,3 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja zapew...

  • Biuro 70,7 m² z windą i parkingiem – Rybnik
    1 / 12
    Biuro 70,7 m² z windą i parkingiem – Rybnik

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal biurowy o powierzchni 70,7 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowa...

  • Biuro 65,7 m² z windą i parkingiem – Rybnik
    1 / 12
    Biuro 65,7 m² z windą i parkingiem – Rybnik

    Rybnik

    • 2 100 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal biurowy o powierzchni 65,7 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowa...

  • Biuro 39,2 m² z windą i parkingiem – Rybnik
    1 / 10
    Biuro 39,2 m² z windą i parkingiem – Rybnik

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal biurowy o powierzchni 39,2 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowa...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 9
    Sprzedam kawalerkę

    Zabrze

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 2 pokoje 2 piętro pełna własność gruntu z kw.czynsz 200 zł ,fundusz remontowy ogrzewanie klimatyzatorem podatek od nieruchomości od gruntu nieruchomości op...

  • Biuro - lokale użytkowe, biurowe Gliwice lokal w Gliwicach
    1 / 2
    Biuro - lokale użytkowe, biurowe Gliwice lokal w Gliwicach

    Gliwice

    • 450 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia niewielkie lokale biurowe (9-15m2 - zależnie od dostęności) na działalność magazynową, usługową, handlową. W cenie ogrzewanie, miejsce parkingowe, dostęp do sanitariat...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Hala 120 m2 Gliwice magazynowa lokal magazyn
    1 / 4
    Hala 120 m2 Gliwice magazynowa lokal magazyn

    Gliwice

    • 2 450 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia niewielka hala ok. 120m2 na działalność produkcyjną, magazynową, usługową, handlową. W cenie miejsca parkingowe, dostep do sanitariatów. Podana cena netto za 1 miesiąc...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Dolny

    Rybnik » Niewiadom

    • 105 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji w Rybniku dzielnicy Niewiadom przy ulicy...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Gliwice

    • 26 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z stud...

  • Wynajmę lub sprzedam
    1 / 3
    Wynajmę lub sprzedam

    Zabrze

    • 16 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty Zabrze, woj. śląskie, 190000 ludności Lokal uzytkowy wolnostojący (nazywany w miście zameczkiem) Nadający sie na usługi i cichą produkcję. Lokalizacja przy targowisku...

  • Dom Rybnik rynek pierwotny

    Rybnik

    • 749 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wspaniałe osiedle szeregówek położone blisko zieleni, a jednocześnie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum.To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć spokój codziennego...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w przy ul. Zebrzydowickiej znajdujące się na parterze budynku. Składa się z jednego dużego pokoju, sypialni, małego dodatkowego p...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny
    Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik

    • 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- Niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana je...

  • 1 / 3
    Działka Ornontowice ul. Kolejowa

    Ornontowice » ul. Kolejowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budo...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce...

  • Mieszkania do wynajęcia

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,54 m² położone w samym centrum miejscowości Czerwionka, znajduje się na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul Furgoła. Mieszkanie p...

  • Mieszkanie - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 2 270 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

• Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/środkowy szereg /, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje...