• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Knurowem

(95)
  • Działka łaziska górne

    Łaziska Górne

    • 4 264 000 zł cena
    • 33 362 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Miasta Łaziska Górne ogłaszaPierwszy publiczny nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem 5440/60...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Rybnik

    Rybnik

    • 52 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.09.2025 roku GL1G/GU/727/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Rybnik

    Rybnik

    • 150 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 430 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszuku...

  • Działka Rybnik ul. Włościańska

    Rybnik » ul. Włościańska

    • 295 000 zł cena
    • 1 348 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m² w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą zamieszkać w...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 215 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, malowniczej lokalizacji, z dala od miejskiego huku? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!Prezentujemy niepowtarzalną działkę budowlan...

  • Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki
    Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki

    Orzesze

    • 164 000 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorem wychodzisz na spacer obserwować malowniczy zachód słońca nad wodą - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, k...

  • Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik
    1 / 10
    Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik

    Rybnik

    • 329 900 zł cena
    • 3 979 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Gliwice

    • 26 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z stud...

  • 1 / 3
    Działka Ornontowice ul. Kolejowa

    Ornontowice » ul. Kolejowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budo...

  • 1 / 2
    Działka Mikołów, ul. Leśna

    Mikołów » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 194...

  • Działka Mikołów Kąty
    1 / 10
    Działka Mikołów Kąty

    Mikołów

    • 485 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam urokliwą działkę na obrzeżach Mikołowa z widokiem na góry. Wymiary: 23,5 x 33,3 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice

    Gliwice

    • 42 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke 310m na ROD ARENDA przy ulicy Akademickiej w Gliwicach , na działce znajduje się murowana altana , prąd , wedzarnia z cegły klinkierowej ,oczko wodne 2x4m komp...

  • Działka budowlana Kleszczów gm. Rudziniec
    1 / 4
    Działka budowlana Kleszczów gm. Rudziniec

    Kleszczów

    • 615 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świąteczna obniżka ceny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2050 m2 w Kleszczowie (ul. Kozielska) nieopodal Gliwic (10 km do ścis...

  • DUŻY POTENCJAŁ/AKTUALNY MPZP/SUPER OFERTA!!!

    Bojszów

    • 9 298 000 zł cena
    • 116 343 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!AUTOSTRADA A4 - 8 km - 10 MINUT !!!AKTUALNY MPZP - TEREN ZABUDOWY PRODUKCYJNEJ I MAGAZYNÓW.DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieru...

  • Działka Orzesze ul. Wolności

    Orzesze » pl. Wolności

    • 182 400 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estet...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • ROD Dalia Sośnica
    ROD Dalia Sośnica

    Gliwice

    • 15 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ROD Dalia Gliwice-Sośnica. Sprzedam działkę 230 m2 bez altanki. Możliwość podłączenia prądu i wody. Cena 15000 zł.

  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam
    1 / 16
    Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam

    Gliwice

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Bratek" w Gliwicach. Pięknie usytuowana w zacisznym miejscu, działka ROD o powierzchni 500 metrów. Na działce murowany domek z solidnym ocynkowanym dachem i...