• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Knurowem

(95)
  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – CZEWIONKA-LESZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – CZEWIONKA-LESZCZYNY

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 690 000 zł cena
    • 61 612 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ CZEWIONKA-LESZCZYNY, UL. SZEWCZYKA Łączna powierzchnia: 6,16 ha Świetna lokalizacja. Na sprzedaż oferuję atrakcyjny...

  • Działka Wilcza

    Wilcza

    • 1 666 400 zł cena
    • 8 832 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo wielorodzinna, 8 832 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni całkowitej 8832...

  • Działka Wilcza

    Wilcza

    • 600 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, 3 162 m I Opoka Nieruchomości Działka usługowa, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3162 m. Płaska działka usługowa, położona przy drogach krajowej 78 oraz gmi...

  • Działka Bełk

    Bełk

    • 205 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1692 m a jej lokalizacja to Bełk, obok adresu Palowicka 143H. Współrzędne GPS: [tel]69170576, [tel]79975715. Do negocjacji. Kupujący nie płaci prowi...

  • Działka Gliwice ul. Kozielska

    Gliwice » ul. Kozielska

    • 201 600 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połączenie terenów zielonych z świetną komunikacją I Atrakcyjna cena.Działka budowlana w Gliwicach - Brzezinka, ul. KozielskaSzukasz miejsca, w którym połączysz spokój podmiejskieg...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 7
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 1.000 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w p...

  • Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce
    1 / 13
    Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce

    Rybnik

    • 189 900 zł cena
    • 1 766 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rybnika – dzielnicy Niedobczyce, przy ul. Z...

  • Nieruchomość niezabudowana - Mikołów

    Mikołów

    • 141 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIKOŁOWA ogłasza I (pierwsze) przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Mikołowie przy ul. Miętowej, zapisanych w księdze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.[tel]25.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetarg...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.[tel]4.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargó...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
    1 / 4
    Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani

    Gliwice

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekreacyjną w cichej, spokojnej okolicy pod lasem. ROD "Budowlani" ul. Ku Dołom. Działka 300m² Na działce jest altanka, stan: wyremontowana. Działka posiada...

  • 1 / 2
    Działka Książenice

    Książenice

    • 257 000 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka, idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu, położona w malowniczej i spokojnej okolicy Książenic, blisko ulicy Nad Potokiem. To miejsce, które...

  • Działka Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 214 999 zł cena
    • 2 747 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Łączna powierzchnia: 2747 m² Lokalizacja: Rybnik, dzielnica Ligota Numery ewidencyjne: 883/68 oraz 308/67 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch dzia...

  • 1 / 2
    Działka Orzesze

    Orzesze

    • 235 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1033 m, położona w zielonej i malowniczej dzielnicy Orzesza -Woszczyce. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacj...

  • 1 / 3
    Działka Czerwionka-Leszczyny Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 361 499 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana 1400 m² - Centrum Leszczyn, druga linia zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1400 m² ,...

  • 1 / 4
    Działka Rybnik Stodoły

    Rybnik » Stodoły

    • 949 000 zł cena
    • 3 281 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Prezentujemy Państwu Piękną rozłożystą działkę położona na obrzeżach miasta Rybnika - dzielnica Stodoły Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy o pow...

  • 1 / 2
    Działka Szczejkowice

    Szczejkowice

    • 129 999 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż: Las mieszany 5200 m² - doskonała inwestycja, Szczejkowice, ul. Gliwicka Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni 5200 m² , położona w mie...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 2 199 000 zł cena
    • 14 130 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z młynem...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 2 590 000 zł cena
    • 46 640 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z mł...

  • 1 / 4
    Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 300 000 zł cena
    • 3 510 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Prezentujemy Państwu Rozległy Teren Zielony w Rybniku - Kamień Na Sprzedaż teren zielony składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 30 510m2....