• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Knurowem

(95)
  • Działka Rybnik

    Rybnik

    • 69 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Raj na ziemi- Twoja własna oaza spokoju na RODOS ! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka ROD UL.BRZOZOWA o powie...

  • Działka Nieborowice

    Nieborowice

    • 420 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej wsi Nieborowice, zaledwie kilka minut od granicy Gliwic. Działka posiada prostokątny kształt, o wymiarac...

  • Działka Żernica ul. Wrzosowa

    Żernica » ul. Wrzosowa

    • 330 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka przewidziana pod zabudowę o powierzchni 893m2, w kształcie przypominającym prostokat o bokach około 28m/31m. Działka jest niezabudowana, płaska, porośnięta...

  • Działka Orzesze Jaśkowice

    Orzesze

    • 290 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Duża działka budowlano-rekreacyjna - 2700 m², Orzesze - media w działce, spokojna okolica! Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 2700...

  • 1 / 2
    Działka Rybnik Popielów

    Rybnik » Popielów

    • 189 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 911 m, położoną w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy Rybnik, Popielów. Działka znajduje się w otocz...

  • Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA
    1 / 2
    Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA

    Mikołów

    • 5 220 270 zł cena
    • 15 819 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Mikołów, woj. Śląskie, stanowiąca świetną bazę inwestycyjną. Podstawowe dane: - Nr działki 1836/81 - Pow. 1,5819 ha - Obecnie sklasyfikowa...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 8
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 990 000 zł cena
    • 3 052 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 3052 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w pl...

  • Działka Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik » Niewiadom

    • 139 000 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Szukasz wyjątkowego miejsca na budowę domu? Miejsca, które jest z dala od hałasu i głównej drogi? Jeżeli tak to zobacz tą działkę. [/i] Na sprzedaż ładna działka o powierzch...

  • Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 499 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie DK81!!! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Wosz...

  • Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana
    Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana

    Książenice

    • 360 000 zł cena
    • 2 950 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana a reszta do przekształcenia na budowlaną o powierzchni 2950 m 2 w malowniczej , spokojnej lokalizacji blisko lasu w Ksią...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 133 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Sprzedam działkę usługową w pobliżu drogi krajowej nr 81 Położenie: województwo Śląskie, powiat Mikołowski, Gmina Orzesze , dzielnica Woszczyce Dojazd- zjazd z drog...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 350 000 zł cena
    • 1 663 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę o powierzchni 1975 metrów GLIWICE Bojków
    Sprzedam działkę o powierzchni 1975 metrów GLIWICE Bojków

    Gliwice

    • 700 000 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1975 metrów GLIWICE Bojków lokalizacja to skrzyżowanie ul. Bojkowskiej z ul. Jeziorną, przy czym działka leży już przy ulicy Jeziornej. Działka nr 3...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 449 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy działkę do sprzedania pod inwestycje związane z działalnością usługową lub mieszkaniowo usługową w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą krajową 81 Wisła - Skoczów....

  • 1 / 3
    Działka Rybnik Boguszowice Stare

    Rybnik » Boguszowice Stare

    • 180 000 zł cena
    • 2 226 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 2226m 2 znajdująca się w Boguszowicach Starych. Parcela składa się z dwóch nr geodezyjnych: Działka budowlana o pow. 1322...

  • 1 / 2
    Działka Zwonowice

    Zwonowice

    • 159 000 zł cena
    • 3 275 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje...

  • Działka Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik » Niewiadom

    • 150 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę o powierzchni 935 m2 w Niewiadomiu, położoną w ustronnym i spokojnym miejscu niedaleko ul. Niewiadomskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Działka Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 10 000 m2, zlokalizowana w Rybniku Ligocie. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu z dala od drogi głównej - Żorskiej. Dane technic...