• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Knurowem

(95)
  • Działka Rybnik Golejów

    Rybnik » Golejów

    • 209 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Działka Budowlana Rybnik - Golejów ul. Książenicka Nieruchomość powstała z podziału dużej parceli i ma powierzchni 949m2 położo...

  • Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek

    Gliwice

    • 6 744 000 zł cena
    • 3 387 m2 powierzchnia
    • 1 992 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ DZIAŁKA DEWELOPERSKA | MPZP 1MWU | PEŁNE UZBROJENIE POWIERZCHNIA 3387 m² | GLIWICE TRYNEK | DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNA Na...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD
    1 / 3
    Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD

    Gliwice

    • 29 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z studni d...

  • Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
    1 / 2
    Działka budowlana przy lesie Sikorskiego

    Zabrze

    • 240 000 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka budowlana Sikorskiego
    1 / 3
    Działka budowlana Sikorskiego

    Zabrze

    • 190 000 zł cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę rod
    1 / 8
    Sprzedam działkę rod

    Gliwice

    • 17 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod NADZIEJA, Gliwice 402M2 WODA MOZLIWOSC PODPIECIA PRĄDU Huśtawka na drzewie, basen, trampolina, domek tymczasowy, plastikowa piaskownica. Dwa duże orzechy włoskie oraz d...

  • Logistyka, produkcja, usługi
    Logistyka, produkcja, usługi

    Ruda Śląska

    • 70 000 000 zł cena
    • 360 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ruda Śląska działka przemysłowa, inwestycyjna, Duży teren o powierzchni 36ha, objęty MPZP. Możliwość dostępu do dużej mocy prądu Teren dostępny od zaraz Teren równy, wykarczowany,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze
    1 / 4
    Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze

    Orzesze

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ostatnia prostokątna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Zgoń. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się...

  • Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice
    1 / 8
    Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik

    • 380 000 zł cena
    • 2 462 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m....

  • ROD 1-go Maja w Gliwicach
    1 / 5
    ROD 1-go Maja w Gliwicach

    Gliwice

    • 40 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 1-go Maja w Gliwicach ul. Rybnicka158 blisko Domu Działkowca. Altanka murowana wymienione drzwi wejściowe, okna i papa na dachu. Do altanki doprowadzona jest woda i prą...

  • Działka inwestycyjna z budynkiem 1742 m²
    1 / 8
    Działka inwestycyjna z budynkiem 1742 m²

    Rybnik

    • 549 900 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1742 m², zabudowana funkcjonalnym budynkiem biurowo-usługowym o...

  • Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...

  • Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice
    1 / 11
    Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice

    Gliwice

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Wójtowianka (Gliwice). Komfortowy domek murowany po remoncie w środku ,nowe okna pcv ,drzwi przeciwwłamaniowe, nowa kuchnia, n...

  • działka orzesze
    działka orzesze

    Orzesze

    • 265 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke 27ar 1/3 teren zielony. w Orzeszu-Jaśkowicach ,na działce woda,gaz,elektro

  • Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja
    1 / 3
    Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja

    Gliwice

    • 6 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA - NISKA CENA - 300ZŁ/m2 PRZETWARZANIE ODPADÓW- MPZP -SKŁADY, PRODUKCJA ŚRODKI UNIJNE PRZYZNANE, DECYZJA NA ROZBUDOWĘ, MODERNIZACJE, PARKINGI ITD....

  • Sprzedam ogródek działkowy
    1 / 7
    Sprzedam ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 68 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy ROD "Promień" w Rudzie Śląskiej (Godula/Orzegów). Na działce jest prąd, woda, altana. Wybrukowane miejsce na basen czy trampolinę, huśtawka. Cena do nego...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego
    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego

    Gliwice

    • 1 700 000 zł cena
    • 8 205 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach, dzielnica Wójtowa Wieś ul. Daszyńskiego o powierzchni całkowitej 8 205 m2, a jej wymiary to 26 m szer i 310 m dł. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 7 033 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 13 listopada 2025 r. GN.[tel]5.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów...