• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • 1 / 3
    Nieruchomość - Rybnik

    Rybnik

    • 52 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.09.2025 roku GL1G/GU/727/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Rybnik

    Rybnik

    • 150 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.2, taras: 3,31 m2, ogródek: 23,03 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod lin...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 225 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.1, taras: 3,31 m2, ogródek: 28,57 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²
    1 / 4
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m² – Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul. Niedurnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,95 m², położone na 8. piętrze w 10-pię...

  • umeblowany dom 136 m2

    Rybnik

    • 799 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom, 140,31 m², Rybnik

    Rybnik

    • 200 278 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 18.09.2025 roku GL1G/GU/830/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Jar...

  • Lokal Rybnik ul. Działkowców

    Rybnik » ul. Działkowców

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 60 m², położony w Chwałowicach, w miejscu często odwiedzanym przez mieszkańców oraz zapewniającym doskonałą widoczność dla Twoj...

  • Dom Rybnik Kłokocin ul. Włościańska

    Rybnik » Kłokocin » ul. Włościańska

    • 1 100 000 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 2 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny/dwurodzinny o powierzchni 384,34 m², położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1550 m² w spokojnej i zielonej części...

  • Lokal Rybnik ul. Raciborska

    Rybnik » ul. Raciborska

    • 3 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 31 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Rybnika, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. To doskonała lokal...

  • Mieszkanie Rybnik Chwałowice ul.

    Rybnik » Chwałowice

    • 175 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m², położona na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, co daje pełną pewność i komfort zakupu.Układ i wyp...

  • Dom Orzesze rynek pierwotny ul. 22 Lipca

    Orzesze » ul. Lipca

    • 645 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 3 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m² , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m². Działka jest prosta i ustawna,...

  • Dom Rybnik Zebrzydowice ul. Cypriana Kamila Norwida

    Rybnik » Zebrzydowice » ul. Norwida

    • 1 700 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Masz dość przeciętności? Szukasz miejsca, które łączy klasę z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową okazję - jedyny taki dom na rynku, nieruchomość, która wyróżnia się char...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 430 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszuku...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Aleksandra Fredry

    Gliwice » ul. Fredry

    • 1 750 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4aDo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul...