• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Knurów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące na parterze przy ulicy Gliwickiej niedaleko Placu Wolności. Składające się z przedpokoju, łazienki z WC, pokoju oraz salonu o powierzchni 50...

  • Lokal Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy któr...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 15
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 385 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przy...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 449 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze...

  • M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska
    1 / 16
    M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska

    Ruda Śląska

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku – Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż fu...

  • Dom Rybnik
    1 / 9
    Dom Rybnik

    Rybnik

    • 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi we...

  • Przetarg - ul. Daszyńskiego 8

    Rybnik » ul. Daszyńskiego

    • 500 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Edwarda Ciaka ogłasza przetarg pisemny na:prawa własności nieruchomości, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym, położonej prz...

  • 1 / 2
    Działka Mikołów, ul. Leśna

    Mikołów » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 194...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy kt&oacute...

  • Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE
    1 / 10
    Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE

    Zabrze

    • 28 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie 7-osobowe dla pracowników firm z dwoma pokojami *pokój 3-osobowy *pokój 4-osobowy • Wyposażenie pokoju: łóżka, szafa, lampki nocne, półki przy łóżkach. • Internet: Wi-F...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 830 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje s...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 259 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROMOCJA !!!Do 24.05.26 cena [tel] zł. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej /środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojowymi...

  • Dom z potencjałem do własnej aranżacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem do własnej aranżacji

    Gliwice

    • 930 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, pi...

  • Mieszkanie, 47 m², Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym Kra...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • WYJĄTKOWA LOKALIZACJA/2 BUDYNKI/UL. PRUSA!!!

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA LOKALIZACJA!!! SPOKOJNA OKOLICA W SAMYM CENTRUM GLIWIC!!! ULICA BOLESŁAWA PRUSA !!!DOM (POŁÓWKA BLIŹNIAKA) + WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PARTEROWY Z NIEZALEŻNYM WEJŚ...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni około 66m2, oddane do użytku w 2023 roku, zamieszkałe dotąd tylko przez jednego najemcę. Znajduje się na Osiedlu Nove...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 1 099 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chop...

  • Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój
    1 / 8
    Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój

    Zabrze

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 38m² - duży, ustawny pokój, przedpokój z miejscem na szafę, łazienka i ustawna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest św...