• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie na poddaszu 50 m2
    Mieszkanie na poddaszu 50 m2

    Rachowice

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do remontu. Dwa poziomy.Nowy dach nad mieszkaniem i izolacja piana pur . Środek mieszkania do wykończenia.Do mieszkania przynależy udział w działce na której stoi budyne...

  • Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8
    Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8

    Gliwice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8 w Gliwicach, położone w świetnie skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą oraz dostępem do terenów rek...

  • połowa bliźniaka 132m2 Rybnik

    Rybnik

    • 760 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • UMEBLOWANE -idealne pod inwestycję

    Rybnik

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m², położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzc...

  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa
    Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Prosper Nieruchomości tel. [tel] . Gliwice Centrum, ul. Plebiscytowa. w okolicy: ul. Wyspiańskiego, Kozielska, Jasnogórska; od czerwca, do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, 1...

  • Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I
    1 / 3
    Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I

    Gliwice

    • 343 392 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 55 800 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem
    Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem

    Gliwice

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², po...

  • 47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !
    1 / 14
    47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !

    Zabrze

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem p...

  • 2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !
    2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !

    Ruda Śląska

    • 294 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie

    Ruda Śląska

    • 119 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z...

  • MIESZKANIE DO WPROWADZENIA
    1 / 12
    MIESZKANIE DO WPROWADZENIA

    Rybnik

    • 400 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się...

  • Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!
    1 / 14
    Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkie...

  • 1 piętro, Rybnik-Boguszowice
    1 / 9
    1 piętro, Rybnik-Boguszowice

    Rybnik

    • 199 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią  duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejśc...

  • Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent

    Gliwice

    • 245 437 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości