• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka
    Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrz...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...

  • Mieszkanie Ruda Śląska, ul. Sasanek
    1 / 2
    Mieszkanie Ruda Śląska, ul. Sasanek

    Ruda Śląska

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy Ruda Śląska, ul: Sasanek. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone n...

  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...

  • Niebieskie Dachy I 3pok I Balkon
    Niebieskie Dachy I 3pok I Balkon

    Ruda Śląska

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popular...

  • Mieszkanie po remoncie Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie po remoncie Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 379 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wpr...

  • Mieszkanie 22m2 - dobra lokalizacja!
    Mieszkanie 22m2 - dobra lokalizacja!

    Zabrze

    • 139 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 6 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku...

  • 2pok  4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las
    2pok 4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja   świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim o pow.  94,65m2.
    Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim o pow. 94,65m2.

    Ruda Śląska

    • 395 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki z WC,...

  • Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz
    Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz

    Zabrze

    • 336 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo...

  • Mieszkanie w ocieplonym budynku w centrum Zabrza
    Mieszkanie w ocieplonym budynku w centrum Zabrza

    Zabrze

    • 139 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 33,52 m2 znajduje się na pierwszym pietrze w budynku po termomoderni...

  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Dom Rybnik ul. Zamysłów

    Rybnik » ul. Plac Zamysłów

    • 749 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 096 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Rybniku -ZAMYSŁÓW Posiadamy na sprzedaż nowe domy energooszczędne o różnej powierzchni mieszkalnej położone w spokojnej okolicy na Z...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 1 339 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 9 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący wybudowany w 2018r. znajdujący się w cichej i spokojnej miejscowości Rybnik osiedle Batorego . Budynek o powierzchni całkowi...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 735 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Zadbany Dom wolnostojący z działką o pow. 1507 mkw. bardzo blisko Centrum Rybnika (ul. Świerklańska) jednocześnie w cichej i zielonej okolicy . Lokalizacja : Rybnik u...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam Zadbany dom wolnostojący z ładną działką o pow. 1111 mkw. położony w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika (Niewiadom Górny) . Nieruchomość ze świetnym dojaz...

  • Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula
    1 / 10
    Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula

    Ruda Śląska

    • 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórk...

  • Biuro 41,6 m² z windą i parkingiem – Rybnik
    1 / 10
    Biuro 41,6 m² z windą i parkingiem – Rybnik

    Rybnik

    • 1 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 41,6 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja zapew...