• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • 2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!
    1 / 6
    2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 258 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • 1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik
    1 / 12
    1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik

    Gliwice

    • 317 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym pot...

  • Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica
    1 / 11
    Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m², usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Patriotów. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – jest gotowy do wpr...

  • Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • Mieszkanie Zabrze Śródmieście ul. de Gaulle`a

    Zabrze » skwer de Gaulle'a

    • 275 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. Lokal usytuowany jest na parterze zadbanego bloku z w...

  • Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
    1 / 2
    Działka budowlana przy lesie Sikorskiego

    Zabrze

    • 240 000 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka budowlana Sikorskiego
    1 / 3
    Działka budowlana Sikorskiego

    Zabrze

    • 190 000 zł cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę rod
    1 / 8
    Sprzedam działkę rod

    Gliwice

    • 17 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod NADZIEJA, Gliwice 402M2 WODA MOZLIWOSC PODPIECIA PRĄDU Huśtawka na drzewie, basen, trampolina, domek tymczasowy, plastikowa piaskownica. Dwa duże orzechy włoskie oraz d...

  • ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2
    1 / 14
    ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2

    Zabrze

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy Centrum Południe). Jego metraż to 34,6 m2, a przynależna piwnica ma 3,8 m2. W skła...

  • Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu
    1 / 10
    Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu

    Zabrze

    • 425 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Słoneczne, przestronne mieszkanie po remoncie | Os. Kotarbińskiego | Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu – bez remontów i dodatkowych kosztów...

  • posiadam mieszkanie do wynajęcia
    1 / 5
    posiadam mieszkanie do wynajęcia

    Zabrze

    • 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam mieszkanie do zamieszkania od zaraz, umeblowane ze sprzętem AGD. Ciepłe, przytulne, tanie w utrzymaniu. Dwa oddzielne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Centralne ogrz...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnyc...

  • Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 10
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność oraz posiada...

  • Logistyka, produkcja, usługi
    Logistyka, produkcja, usługi

    Ruda Śląska

    • 70 000 000 zł cena
    • 360 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ruda Śląska działka przemysłowa, inwestycyjna, Duży teren o powierzchni 36ha, objęty MPZP. Możliwość dostępu do dużej mocy prądu Teren dostępny od zaraz Teren równy, wykarczowany,...

  • Dom Rybnik Grabownia

    Rybnik » Grabownia

    • 1 399 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 4 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie z...

  • Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne
    1 / 16
    Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne

    Łaziska Górne

    • 789 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy w Łaziskach Górnych na osiedlu Leśnym na działce o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Dom w zabudowie szeregowej wybud...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w centrum Gliwic o powierzchni 41,15 m2. Znajduje się na parterze budynku z witryną. Bardzo dobra lokalizacja -centrum miasta, niedaleko rynku...

  • Lokal użytkowy Rybnik Centrum
    1 / 6
    Lokal użytkowy Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na parterze w dobrej lokalizacji przy ulicy Wyzwolenia. Lokal posiada wejście od ulicy, witrynę oraz miejsca postojowe. Składa się z pomieszczenia handlowo-us...