• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam
    1 / 16
    Działka ROD ogródek działkowy Gliwice sprzedam

    Gliwice

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Bratek" w Gliwicach. Pięknie usytuowana w zacisznym miejscu, działka ROD o powierzchni 500 metrów. Na działce murowany domek z solidnym ocynkowanym dachem i...

  • HALA PRODUKCYJNA/SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM/POTENCJAŁ

    Gliwice » Łabędy

    • 3 980 000 zł cena
    • 1 864 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA ZE WZGLĘDU NA PRZEZNACZENIE W MPZP ORAZ UKŁAD FUNKCJONALNY BARDZO DUŻY POTENCJAŁ WYKORZYSTANIA !!!MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU !!!OBIEKT GOTOWY DO U...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21

    Zabrze

    • 1 260 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 21 (zaraz obok ul. Wolności) w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2 4 piętro Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2...

  • Mieszkanie Gliwice Wójtowa Wieś rynek pierwotny ul. Mazowieckiego

    Gliwice » Wójtowa Wieś » ul. Mazowieckiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025...

  • Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny
    1 / 6
    Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny

    Ruda Śląska

    • 1 493 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, Halemba 1, pow. 47m2. Pierwsze piętro z balkonem. Parking za szlabanem - zawsze jest miejsce. Mieszkanie jest po remoncie - in...

  • Mieszkanie Gliwice, Górna
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice, Górna

    Gliwice

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia ...

  • Działka Rybnik Golejów

    Rybnik » Golejów

    • 209 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Działka Budowlana Rybnik - Golejów ul. Książenicka Nieruchomość powstała z podziału dużej parceli i ma powierzchni 949m2 położo...

  • Wynajem
    1 / 4
    Wynajem

    Gliwice

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenie gospodarcze na magazyn

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna i...

  • Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Gliwice - Trynek

    Gliwice

    • 6 744 000 zł cena
    • 3 387 m2 powierzchnia
    • 1 992 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ DZIAŁKA DEWELOPERSKA | MPZP 1MWU | PEŁNE UZBROJENIE POWIERZCHNIA 3387 m² | GLIWICE TRYNEK | DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNA Na...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD
    1 / 3
    Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD

    Gliwice

    • 29 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z studni d...

  • 4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 6
    4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI
    1 / 9
    Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na osiedlu Poezji !! Osiedle Poezji to zamknięte osiedle położone w Gliwicach Łabędy przy ulicy Poezji. Na terenie znajdują się 2 budy...

  • 25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice
    1 / 9
    25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poezji !! Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Poezji t...

  • 1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!
    1 / 6
    1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle K...

  • 3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 7
    3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro