• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skulsk
  • Knurów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik » Zebrzydowice

    • 2 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu Nowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Budynek ocie...

  • Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna
    1 / 6
    Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna

    Gliwice

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna | 2 wejścia | parking Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Gliwic, przy prężnie rozwijającej się ulicy o dużym n...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 111 122 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/[tel] Cena...

  • Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 100 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu Nieruchomość: Powierzchnia 14,5 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: Bliskość DTŚ sta...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...

  • Dom Ornontowice
    1 / 8
    Dom Ornontowice

    Ornontowice

    • 567 240 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA PROMOCYJNA CENA DO KOŃCA LUTEGO 2026 r. CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż nowoczesny piętrowy dom z przestronnym salonem, ogrodem i balkonem. Dom w zabudowie szeregowej o p...

  • Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje
    1 / 10
    Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posrednikom dziękuje Top lokalizacja !!!! Lofty przy ul.Zygmunta Starego i Palcu Grunwaldzkiego alei Mickiewicza i alejek wzdłuż Slowackiego Do sprzedania mieszkanie ,3 nieza...

  • Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !

    Zabrze

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od osoby prywatnej. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji ! Zostań pierwszym Najemcą nowego mieszkania !!! Umowa długoterminowa najmu okazjonalnego u notariusza. Mieszkania bar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice
    1 / 11
    Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice

    Gliwice

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Wójtowianka (Gliwice). Komfortowy domek murowany po remoncie w środku ,nowe okna pcv ,drzwi przeciwwłamaniowe, nowa kuchnia, n...

  • lokale biurowe do wynajęcia 80m2
    1 / 8
    lokale biurowe do wynajęcia 80m2

    Gliwice

    • 3 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 82,5m2. Do dyspozycji duży open space 71m2 z długim stołem konferencyjnym, dwiema komodami oraz 1 biuro 11,5m2. Wejście do p...

  • Mieszkanie Gliwice Łabędy
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice Łabędy

    Gliwice

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA DO16.02.2026! Mieszkanie z garażem!!!! Prezentujemy Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie w zielonej okolicy Gliwic. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego , z...

  • Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • Nowoczesne biuro na godziny – Gliwice
    1 / 2
    Nowoczesne biuro na godziny – Gliwice

    Gliwice

    • 70 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro na godziny w Gliwicach – pracuj wygodnie, kiedy potrzebujesz! Szukasz miejsca na spotkanie z klientem, spokojnej pracy lub krótkiego biura „na już”? Oferujemy komfortowe biur...

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro
    1 / 10
    PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! BEZ PROWIZJI ze strony KUPUJĄCEJ ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 75m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Mieszkanie poło...

  • Mieszkanie Ruda Śląska, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska, Adama Mickiewicza

    Ruda Śląska

    • 240 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż lub wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00m² zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętr...

  • Sprzedam M3 po remoncie Ruda
    1 / 6
    Sprzedam M3 po remoncie Ruda

    Ruda Śląska

    • 269 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Akces Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, obejmu...

  • Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!
    1 / 14
    Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!

    Świętochłowice

    • 183 590 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie – Apartamenty Bukowego 17, Świętochłowice Dewelopera- najniższa oferta na rynku! Zakup zwolniony z podatku 2 % PCC objęty 5-letnią rękojmią! Budynek oddany do...

  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • podnajme lokal ul. Toszecka
    podnajme lokal ul. Toszecka

    Gliwice

    • 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę lokal ul. Toszecka , cena 400 zł z mediami. Godziny do ustalenia. Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m² na pierwszym piętrze kamienicy...