• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,65m2 usytuowane na 1 piętrze. Rybnik ul.Dąbrówki. Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w kuchnię w zabudo...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 21 113 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia - reprezentacyjny budynek usługowo-biurowy 491 m2 , Gliwice Nowoczesny, elegancki obiekt w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 10 minut pieszo od centrum i dw...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 899 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKAL HANDLOWY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI RYBNIK - LIGOTA IDEALNIE SKOMUNIKOWANY PUNKT HANDLOWY DLA TWOJEJ FIRMY !!! LOKAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 51 m 2...

  • Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce
    1 / 13
    Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce

    Rybnik

    • 189 900 zł cena
    • 1 766 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rybnika – dzielnicy Niedobczyce, przy ul. Z...

  • Nieruchomość niezabudowana - Mikołów

    Mikołów

    • 141 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIKOŁOWA ogłasza I (pierwsze) przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Mikołowie przy ul. Miętowej, zapisanych w księdze...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.[tel]25.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetarg...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.[tel]4.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 599 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Sprzedam komfortowy apartament w pobliżu centrum Rybnika. Funkcjonalny apartament w nowoczesnym budynku przy ul. Wyzwolenia - zaledwie 1,3 km od rybnickiego rynku. F...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,01 mkw w Rudzie Śląskiej przy ul. Brzozowej usytuow...

  • PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA
    1 / 8
    PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o pow. 41.51m2 położone na 1 piętrze 2...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
    1 / 4
    Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani

    Gliwice

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekreacyjną w cichej, spokojnej okolicy pod lasem. ROD "Budowlani" ul. Ku Dołom. Działka 300m² Na działce jest altanka, stan: wyremontowana. Działka posiada...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • 1 / 2
    Działka Książenice

    Książenice

    • 257 000 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka, idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu, położona w malowniczej i spokojnej okolicy Książenic, blisko ulicy Nad Potokiem. To miejsce, które...

  • Działka Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 214 999 zł cena
    • 2 747 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Łączna powierzchnia: 2747 m² Lokalizacja: Rybnik, dzielnica Ligota Numery ewidencyjne: 883/68 oraz 308/67 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch dzia...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 600 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2, usytuowane na drugim i trzecim piętrze reprezentac...

  • Wynajem mieszkania 31m
    1 / 6
    Wynajem mieszkania 31m

    Łaziska Górne

    • 1 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam wynajmę Mieszkanie na 1 piętrze po gruntownym remoncie Kawalerka 31m2 , Przy ul Dworcowej Łaziskach G Mieszkanie Posiada : Łazienkę w pełni wyposażona Kuchnia z wyposażeniem...

  • Mieszkanie Gliwice
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 155 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka 23,12 m² - Gliwice, Sośnica Na sprzedaż oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 23,12 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku zlokalizow...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości