• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie Zabrze ul. Wajzera

    Zabrze » ul. Wajzera

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, w dzielnicy Rokitnica z świetnym dojazdem do Gliwic, Tarnowskich Gór i miast ościennych. Układ mieszkania:...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Mikołowska

    Gliwice » ul. Mikołowska

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Gliwice, ul. Mikołowska Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Mikołowskiej. Nieruchomość o p...

  • Działka Rybnik

    Rybnik

    • 69 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Raj na ziemi- Twoja własna oaza spokoju na RODOS ! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka ROD UL.BRZOZOWA o powie...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Heweliusza

    Zabrze » ul. Heweliusza

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu na [i] osiedlu Wiśniowa Aleja. [/i] Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku. Atutem osiedla Wiśniowa Aleja jest je...

  • Mieszkanie Zabrze Osiedle Kotarbińskiego

    Zabrze

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51 m2 , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętr...

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 4 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | *PREZENTUJEMY PAŃSTWU WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY OBIEKT PRZY GŁÓWNEJ RUCHLIWEJ ULICY DO WYNAJĘCIA DLA TWOJEJ FIRMY* Obiekt parterowy o powierzchni 82m2 i jest :...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum

    Zabrze » Centrum Południe

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38,20 m 2 usytuowanego na pierwszym piętrze...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Rezerwacja Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy przestronne gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,50m2,położone na 4 piętrze niskieg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice ul. Główna

    Gliwice » ul. Główna

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem przestronną mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Głównej. To urokliwe lokum znajduje się w kamienicy, na terenie niedostępnym dla osób p...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Bykowina

    Ruda Śląska » Bykowina

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,80m² ( dodatkowo mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50 m&sup...

  • Działka Nieborowice

    Nieborowice

    • 420 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej wsi Nieborowice, zaledwie kilka minut od granicy Gliwic. Działka posiada prostokątny kształt, o wymiarac...

  • Lokal Czerwionka-Leszczyny Dębieńsko

    Czerwionka-Leszczyny

    • 4 900 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 2 042 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Czerwionki-Leszczyn - Dębieńsku przy głównej drodze, ok 600 metrów od zjazdu z drogi A1. Obiekt mieści się na zagospodarowanej działce 226...

  • Działka Żernica ul. Wrzosowa

    Żernica » ul. Wrzosowa

    • 330 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka przewidziana pod zabudowę o powierzchni 893m2, w kształcie przypominającym prostokat o bokach około 28m/31m. Działka jest niezabudowana, płaska, porośnięta...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka Orzesze Jaśkowice

    Orzesze

    • 290 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Duża działka budowlano-rekreacyjna - 2700 m², Orzesze - media w działce, spokojna okolica! Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 2700...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Wolności

    Gliwice » pl. Wolności

    • 1 950 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego w sercu Gliwic Łabędy, przy ulicy Wolności. To komfortowe mieszkanie w kamienicy o dobrym standardzie wykończenia z...

  • 3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice
    1 / 13
    3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice

    Gliwice

    • 749 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 skł...

  • Mieszkanie Zabrze Rokitnica

    Zabrze » Rokitnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 46,3m 2 usytuowanego na 2 piętrze zlokalizowanego w Zabrzu - Rokitnica. Lokal znajduje...

  • 1 / 2
    Działka Rybnik Popielów

    Rybnik » Popielów

    • 189 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 911 m, położoną w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy Rybnik, Popielów. Działka znajduje się w otocz...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze » Grzybowice

    • 1 350 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    VERITAS Nieruchomości
    Biuro nieruchomości