• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie Gliwice Wojska Polskiego

    Gliwice » Wojska Polskiego

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w niskim wolnostojącym, ocieplonym budynku znajdujące się przy ulicy Karolinki. Mieszkanie (54,33 m2) znajduję się na pierwszym...

  • Dom Orzesze rynek pierwotny

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom wolnostojący w cichym i spokojnym miejscu! Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Marzysz o pięknym domu dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sp...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na dziesiątym piętrze w bloku z windą po termomodernizacji w Rybniku przy ulicy Dworek. Mies...

  • Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio
    1 / 10
    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gliwicach na ul. Słowackiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wszystko po remoncie. Dobrze skomunikowane. W pobliżu s...

  • Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł

    Ruda Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ Mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,43 m2 + balkon czwarte piętro 3 pokoje ( 2 oddzielne ,jeden przejściowy ) kuchnia z oknem , łazienka ,przedpokój ,do lokalu prz...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Rybnik

    • 73 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 1 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 07.07.2025 roku GL1G/GU/371/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika M...

  • Lokal frontowy handlowy 43m użytkowy sprzedam
    1 / 16
    Lokal frontowy handlowy 43m użytkowy sprzedam

    Gliwice

    • 530 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 326 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji Sprzedam lokal i mieszkanie pod tym samym adresem, 200 metrów od Rynku w Gliwicach ul. Górnych Wałów 18, istnieje możliwość zakupu razem z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka orzesze
    działka orzesze

    Orzesze

    • 265 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke 27ar 1/3 teren zielony. w Orzeszu-Jaśkowicach ,na działce woda,gaz,elektro

  • Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja
    1 / 3
    Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja

    Gliwice

    • 6 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA - NISKA CENA - 300ZŁ/m2 PRZETWARZANIE ODPADÓW- MPZP -SKŁADY, PRODUKCJA ŚRODKI UNIJNE PRZYZNANE, DECYZJA NA ROZBUDOWĘ, MODERNIZACJE, PARKINGI ITD....

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice

    • 629 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam ogródek działkowy
    1 / 7
    Sprzedam ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 68 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy ROD "Promień" w Rudzie Śląskiej (Godula/Orzegów). Na działce jest prąd, woda, altana. Wybrukowane miejsce na basen czy trampolinę, huśtawka. Cena do nego...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego
    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego

    Gliwice

    • 1 700 000 zł cena
    • 8 205 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach, dzielnica Wójtowa Wieś ul. Daszyńskiego o powierzchni całkowitej 8 205 m2, a jej wymiary to 26 m szer i 310 m dł. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 7 033 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 13 listopada 2025 r. GN.[tel]5.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów...

  • Dom Rybnik Centrum
    1 / 11
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 849 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minut...

  • Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 13
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność ora...

  • Mieszkanie Rybnik Niedobczyce

    Rybnik » Niedobczyce

    • 209 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43m2 . czwarte piętro. Niski czteropiętrowy blok po termomodernizacji. Ogrzewanie miejskie. Marzysz o przytulnym mieszkaniu z dala od z...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Dąbrówki w ocieplonym bloku na szóstym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Koszt odstępnego z czynszem to...

  • Wynajmę jasne 2 pokoje pet friendly, Wolności 302
    1 / 8
    Wynajmę jasne 2 pokoje pet friendly, Wolności 302

    Zabrze

    • 1 350 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Wolności 302 *Przyjazne dla zwierząt *Powierzchnia 36 m2 *3 piętro *Elektryczne ogrzewanie *Pełne wyposażenie i umeblowanie (l...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – CZEWIONKA-LESZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – CZEWIONKA-LESZCZYNY

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 690 000 zł cena
    • 61 612 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ CZEWIONKA-LESZCZYNY, UL. SZEWCZYKA Łączna powierzchnia: 6,16 ha Świetna lokalizacja. Na sprzedaż oferuję atrakcyjny...