• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA
    1 / 2
    Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA

    Mikołów

    • 5 220 270 zł cena
    • 15 819 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Mikołów, woj. Śląskie, stanowiąca świetną bazę inwestycyjną. Podstawowe dane: - Nr działki 1836/81 - Pow. 1,5819 ha - Obecnie sklasyfikowa...

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza
    1 / 9
    PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. położone na 1 piętrze w budynku z cegły, po termomodernizac...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 410 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | REZERWACJA Rezerwacja Na sprzedaż M5 Rybnik ul. Orzepowicka. Mieszkanie mieści się w bloku po termomodernizacji z wymieni...

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • 1 / 3
    Lokal Gliwice ul. Strzelców Bytomskich

    Gliwice » ul. Strzelców Bytomskich

    • 750 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni około 12,5m2 znajdujący w Gliwicach Łabędy przy ulicy Strzelców Bytomskich. Lokal mieści się na parterze oddzielnego budynku, z bezpośrednim wejśc...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 8
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 990 000 zł cena
    • 3 052 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 3052 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w pl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 686 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik » Niewiadom

    • 139 000 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Szukasz wyjątkowego miejsca na budowę domu? Miejsca, które jest z dala od hałasu i głównej drogi? Jeżeli tak to zobacz tą działkę. [/i] Na sprzedaż ładna działka o powierzch...

  • 1 / 3
    Dom Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | REZERWACJA- REZERWACJA Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w Rybniku dzielnica Północ. Ul.Myśliwska Wybudowana w 1929 r. Budynek nie jest objęty konserwatorem z...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Grunwaldzka

    Zabrze » ul. Grunwaldzka

    • 530 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m, usytuowane w doskonałej lokalizacji w Zabrzu...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Piwna

    Gliwice » ul. Piwna

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie z najemcą o powierzchni 80,38m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Piwnej. Mieszkanie pracuje i zarabia. Składa się z 4 pokoi, niewielki...

  • Lokal Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 8 900 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal gastronomiczny na Gliwckiej Starówce Numer oferty: PRO-LW-57

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu M-3 o powierzchni użytkowej 46 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n

    Rybnik

    • 1 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urządzona kuchn...

  • Lokal Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 350 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym Gliwice ul.Pszczyńska. Garaż ogrzewany ,zamykany, oświetlony. Wymiary garażu szer.2,5m front, dł. 5m wys. 3m Miejs...

  • Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 499 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie DK81!!! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Wosz...

  • Lokal Mikołów ul. Górnicza

    Mikołów » ul. Górnicza

    • 2 800 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwie kamienice w centrum Mikołowa (blisko Katowic) o powierzchni łącznej 580 m2 (300m2 + 280 m2) zlokalizowane na działce o wielkości 857 m2 . Kamienic...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze » Centrum Południe

    • 1 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości