• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 897)
  • Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |
    1 / 10
    Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |

    Piastów

    • 1 549 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, Reja 12A | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż nieruchomość...

  • Ciekawa działka w cichej okolicy
    1 / 6
    Ciekawa działka w cichej okolicy

    Bartoszówka

    • 210 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.270m2 zlokalizowana w Bartoszówce gmina Żabia Wola.  Kształt trapezu o bokach 39,4 x 27,2 x 36,9 x 39,4,  działka narożna położona przy drodze gm...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 260 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 2100 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jedno...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 5
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 230 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana 2050 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Działka w kompleksie innych działek o podobnych powierzchniach ( 3 działki) w ceni...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 494 000 zł cena
    • 2 490 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka pod zabudowę rezydencjonalną o pow. 2490 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 12 870 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana 33000 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Możliwość sprzedaży poszczególnych działek o powierzchni od 2050 m2 do 2642 m2 (8...

  • Łady Prężnie rozwijająca się okolica

    Łady

    • 722 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 950m². Przybliżone wymiary 19mx50m. Istnieje możliwość zakupu całej działki o łącznej powierzchni 1977m2.Działka objęta MP...

  • Lokal Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 11 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. (biurowa) w Grodzisku Mazowieckim. Do dyspozycji duży parking wokół nieruchomości. Teren ogrodzony z możliwością monitoringu. Dwukondygnacyjny budynek z ope...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 795 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zlokalizowaną w miejscowości Now...

  • 1 / 4
    Czarny Las 1825m2 z Planem Zagospodarowania Media!

    Czarny Las

    • 495 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1825 m², położona przy ul. Platanowej w miejscowości Czarny Las, w gminie Grodzisk Mazowiecki.Działka ma regularny kształt pr...

  • Bliźniak z wydzieloną działką 300m2

    Piastów

    • 1 295 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa, w sąsiedztwie nowe...

  • 1 / 4
    Podkowa Leśna działka o pow. 2310m, Starodrzew

    Podkowa Leśna

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 801 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA o pow. 2310m2 z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej. Na działce starodrzew, w okolicy zabudowa rezydencjonalna. Działka na granicy Podkowy leśnej i Brwinowa.Char...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Opacz-Kolonia

    • 3 850 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Żabia Wola Ciepłe A
    Działka Żabia Wola Ciepłe A

    Żabia Wola

    • 444 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciepłe gm. Żabia Wola duża działka budowlano- rolna na sprzedaż. Działka o powierzchni 7400 m2 i szerokości 24 m położona w miejscowości Ciepłe. Dojazd do działki drogą asfal...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin
    1 / 7
    Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Wynajmę 50m2 Biuro, handel, magazyn Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Wynajmę 50m2 Biuro, handel, magazyn Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 50 m2 na parterze, sufit wysokość 4m, główne wejście duża witryna przeszklona, 2 łazienki, ogrzewanie podłogowe. Budynek położony przy ul. Poznańskiej (wylotówka na Po...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 055 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokaliz. Żabia Wola Oddział MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Urokliwa działka - idealna pod dom parterowy
    1 / 11
    Urokliwa działka - idealna pod dom parterowy

    Radonie

    • 887 000 zł cena
    • 4 368 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 4.368m2 zlokalizowana w miejscowości Radonie k/Grodziska Maz. Kształt prostokąta 43,9 x 97,2 + własna droga dojazdowa . Dojazd drogą gminną asfalto...