• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 260 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana położona w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1149 m2 ma kształt prostokąta. Działka jest sucha i równa. Jest położona w spokojnej i cich...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami
    Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami

    Skuły

    • 700 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Skuły, w województwie mazowieckim, w gminie Żabia Wola, w powiecie grodziskim. Powierzchnia działki wynosi 1750 m2 (35...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 684 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...

  • Dwa oddzielnie pokoje, oddzielna widna kuchnia

    Ożarów Mazowiecki » ul. Obrońców Warszawy

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Obrońców Warszawy 7. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku i składa się z dwóch oddzielnych pokoi,...

  • Działka budowlana Żabia Wola
    1 / 7
    Działka budowlana Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 199 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do drogi /. Prą...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 679 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzyborowa lub od strony Jaktorowa.Bard...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka budowlana po mulczowaniu  w Grądach
    1 / 16
    Działka budowlana po mulczowaniu w Grądach

    Grądy

    • 254 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana . Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą o...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50 m2, w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Orzeszkowej, usytuowany na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym z cegły...

  • Lokal Milanówek

    Milanówek

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 965 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja dla inwestorów! Na sprzedaż duży budynek handlowo-usługowy w Milanówku. Obiekt z lat 70. Do odświeżenia co daje pełną swobodę w aranżacji i dostosowaniu do własnyc...

  • Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola

    Musuły

    • 599 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną,...