• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • Komfortowy dom z ogrodem | garaż dwustanowiskowy

    Pruszków » ul. Robotnicza

    • 2 160 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 13 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i solidnie wykonany dom o powierzchni 163 m², położony na perfekcyjnie utrzymanej działce 592 m²...

  • Świetna loklizacja zadzwoń już dziś!!!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni jest funkcjonalny...

  • Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego
    Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego

    Pruszków

    • 777 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastrukt...

  • działka leśna z prawem zabudowy

    Żółwin

    • 880 000 zł cena
    • 9 213 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie.Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość działk...

  • Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek

    Pruszków

    • 520 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Magdalenka gm. Lesznowola
    1 / 4
    Działka Magdalenka gm. Lesznowola

    Magdalenka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 1 037 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1158 m2 zlokalizowana w miejscowości Magdalenka gm. Lesznowola. Działka ogrodzona. Zabudowana domem o pow. ok. 100m2; do gruntownego remontu lub wy...

  • Dom Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 3
    Dom Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyj...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • Hala magazynowa z biurami bezpośrednio od właściciela
    Hala magazynowa z biurami bezpośrednio od właściciela

    Urzut

    • 75 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem bezpośrednio od właściciela hala magazynowa z biurami (główna hala duża, druga mała, 1 duże biuro, 3 mniejsze, pomieszczenie archiwum, zaplecze kuchenne, 2 oddzielne to...

  • Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP
    1 / 16
    Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP

    Sade Budy

    • 600 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów. BUDYNEK Dom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). W...

  • Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajęcia przestronną nieruchomość handlowo-usługową położoną w Raszynie, w bardzo dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do tras S2, S8 oraz lotniska Chopina. Sz...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki Centrum
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 990 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek wielorodzinny / kamienica/, znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. J. Kilińskiego 17. Działka o powierzchni 974 m 2 , o wymiarach 29 x 25 m, powierzch...

  • Działka budowlana Kajetany gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka budowlana Kajetany gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 499 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1328 m2 , zlokalizowana w miejscowości Kajetany , w gminie Nadarzyn. W pobliżu szkoła podstawowa, przystanki autobusowe. Dla terenu obowiązuje...

  • Działka Reguły gm. Michałowice
    1 / 8
    Działka Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 1 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1833 m2, zlokalizowana w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km. Dobry dojazd do Al. Jerozolims...

  • Dom Raszyn
    1 / 10
    Dom Raszyn

    Raszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż d o m w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 116,67m2 (całkowitej ok. 170 m2) , na zlokalizowany w miejscowości Raszyn, powiat Pruszkowski. Dodatkow...

  • Lokal użytkowy Pruszków, Aleje Jerozolimskie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Pruszków, Aleje Jerozolimskie

    Pruszków

    • 16 919 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 240 m2, zlokalizowany w Pruszkowie przy Alejach Jerozolimskich. Dobry dojazd do węzła Opacz-Kolonia z wjazdem na trasę S2 i S8 oraz na autostrad...

  • Lokal użytkowy Janki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Janki

    Janki

    • 9 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 120 m2, zlokalizowany w Jankach. Odległości: centrum handlowe Janki 3,4 km, przystanek autobusowy 2 km. Lokal usytuowany na 1...