• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Mieszkanie Walendów ul. Stawowa

    Walendów » ul. Stawowa

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,07 m2 przy ulicy Stawowej w Walendowie na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Międzyborowie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy. Aktualnie wynajmowana, możliwość sprzedaży z najemcami. Budynek 140 mkw, złożony z części użytkow...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Gro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska

    Rozalin

    • 4 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działa...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 718 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Pla...

  • Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd

    Pruszków

    • 1 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę nowoczesne małe mieszkanie. 20 m. Kuchnia aneks kuchenny z pokojem i łazienką. Mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym umeblowany. Dodatkowo w mieszkaniu pralka, lodówka,...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....

  • Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska
    1 / 6
    Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska

    Milanówek

    • 690 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2, zlokalizowane w Milanówku przy ul. Królewskiej. Doskonała lokalizacja: w najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktur...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 12 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2457 m2 usytuowana w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. W odległości 150m ullica Poznańska (trasa 92). Dobry dojazd do trasy S8 i A2. Działka...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...