• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje
    Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szukam dla zdecydowanego klienta - mieszkanie 2 pokoje Szombierki chętnie rejon Wyzwolenia - może być do remontu zapraszam do kontaktu [tel]

  • Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł
    Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł

    Chorzów

    • 670 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chorzów - sprzedaż działki budowlanej o pow.1350m2.położonej przy głównej drodze przelotowej. Działka mieszkalno inwestycyjna z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Posi...

  • Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł
    Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położna w Katowicach - Piotrowicach o pow.1000m2. Wszystkie media w pobliżu. Dojazd z drogi asfaltowej. W najbliższym sąsiedzt...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 325 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 1 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Siewierz

    Siewierz

    • 2 200 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę nieruchomość pod warsztat samochodowy lub magazyn z zapleczem biurowym i socjalnym o powierzchni 200m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Dziewki, ulica Podgródkow...

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
    Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Działka budowlana o pow.1050 m2 Do sprzedaży działka mieszkaniowo usługowa przy głównej drodze Piotrowic. Działka narożna. Wszystkie media w bezpośredniej bl...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie w kamienicy

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Bytomia. Łazienka z oknem. Duża kuchnia z kuchenką gazową. W pokoju piec kaflowy

  • Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2
    Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2

    Katowice

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Podlesie do sprzedaży działka budowlana o pow. 3000 m2. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej .Dla tego terenu brak planu zagospodarowania przestrzennego. Media w p...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2
    Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2

    Katowice

    • 504 900 zł cena
    • 1 870 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.1870m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Działka w Czeladzi atrakcyjne położenie

    Czeladź

    • 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Czeladzi przy drodze DK94. Dojazd od ul. Będzińskiej i Gdańskiej. Na działce znajduje się budynek w stanie surowym zamkniętym. Tel.[tel]

  • Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł
    Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł

    Katowice

    • 440 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Podlesie . Do sprzedaży działka budowlana o pow.800m2. Częściowo ogrodzona Wszystkie media przy działce. Dojazd drogą asfaltową. Spokojna , zielona okolica z zabudową jed...

  • Katowice Ligota obiekt handlowy 200 m2 700tys.
    Katowice Ligota obiekt handlowy 200 m2 700tys.

    Katowice

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Katowice Ligota.Sprzedaż pawilonu handlowego o pow.200m2. Lokal jest czynny.Znajduje się w pobliżu osiedla. Pawilon jest murowany. Cena 700 tys.zł do negocjacji Zapraszam do kontak...

  • Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2
    Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2

    Katowice

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice działka budowlana 700 m2 . Działka ma dostęp do wody,prądu ,gazu i kanalizacji.Ma dostęp jednym bokiem do drogi utwardzonej. Okolica domów jednorodzinnych. Cen...

  • Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2
    Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2

    Katowice

    • 915 000 zł cena
    • 3 660 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.3660m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2
    Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2

    Katowice

    • 411 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka budowlana o pow.1644m2. W pobliżu budownictwo jedno i wielorodzinne w zabudowie niskiej. Południowa dzielnica Katowic ma pełną dostępnoś...