• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • 4-pokojowe 70m2 mieszkanie Koszutka/Bogucice

    Katowice

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Rodzinne lub inwestycyjne mieszkanie blisko Spodka o nowoczesnym układzie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Modrzewiowej- dzielnica Koszutka/Boguci...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna (można starać się o WZ) w Płazie, pow. chrzanowski.

    Płaza

    • 125 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam! Na sprzedaż działka rolna (klasa V i VI) o powierzchni 19,97 ar o regularnych kształtach( ok. 46m; 39,40m; 53,50m; 40,50). Nieruchomość znajduje się w spokojnym miejscu...

  • 1 / 2
    Działka Mysłów

    Mysłów

    • 350 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości MYSŁÓW w gminie Koziegłowy. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jedno...

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Przyszowice

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 1 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wojsławice, peryferia miasta, gmina Koziegłowy. W tej miejscowości gdzie jest luźna zabudowa jednorodzinna znajduje się duża działka o powierzchni 6830m2, gdzie ok 1100m2 przeznacz...

  • Dom w Balinie (Chrzanów) na dużej działce - ogromny potencjał, su...

    Balin

    • 260 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Murowany dom na wsi do generalnego remontu! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i stworzeniu swojego wymarzonego domu na wsi? Nie boisz się wzywań i chcesz żyć w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Koziegłówki

    • 650 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Płaza

    • 1 000 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • nieruchomosci
    nieruchomosci

    Płaza

    • 20 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke okolice Płazy idealna na lesniczówke lub kochających samotność.Działka przylega do lasu koszty po stronie kupującego

  • 1 / 4
    Działka Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płask...

  • Nieruchomość - Balin

    Balin

    • 80 812 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Jolanty Poręby, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomośc...

  • Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)
    1 / 4
    Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)

    Międzyrzecze

    • 202 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne od właściciela. Bez pośredników. Sprzedam ładną, płaską, działkę budowlaną, 1502 m2, położoną w Międzyrzeczu, gmina Bojszowy, koło Tychów (Tychy). Działka jest...

  • Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni
    1 / 4
    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni

    Bolesław

    • 100 000 zł cena
    • 6 565 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 6565 m2 w miejscowości Kolonia w okolicy ulicy Bolesławskiej w gminie Bolesław pow. olkuski, nr działki 434/5; 434/1; 4...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Pińczyce

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • działki
    działki

    Płaza

    • 25 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke okolice Płazy idealna na lesniczowke-graniczy z lasem o pow.0,36ha,koszty po stronie kupującego

  • Wojsławice gmina Koziegłowy działka budowlana z częścią ziel
    1 / 4
    Wojsławice gmina Koziegłowy działka budowlana z częścią ziel

    Wojsławice

    • 269 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płaska...

  • DZIAŁKA 15ar wynajmę
    DZIAŁKA 15ar wynajmę

    Bobrek

    • 1 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    wynajmę działkę przy drodze krajowej 933. działka w połowie utwardzona:media w granicy działki.DOBRA LOKALIZACJA NA PLAC SKŁADOWY (np. drewna,opału,materiałów budowlanych,palet ).C...

  • sprzedam działke
    sprzedam działke

    Płaza

    • 15 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działke rolną położoną przy lesie w miejscowości Płaza-Siemota

  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Zabijak

    • 370 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w malowniczej okolicy Gminy Koziegłowy wieś Zabijak przy ulicy Wiatrakowej nr. 15 i 17, w dolnej części działki znajduje się strumień [dopływ rzeki Brynicy],...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka 920m² z warunkami zabudowy Luszowice gmina Chrzanów
    1 / 2
    Działka 920m² z warunkami zabudowy Luszowice gmina Chrzanów

    Luszowice

    • 135 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka obszar wiejski obręb Luszowice przy ul. Jeziorki w gminie Chrzanów. Z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z możliwością wbudowania garażu do dwóch stan...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednoro...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednor...

  • Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm

    Kolonia

    • 500 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano-usługowa o powierzchni ogółem 4051m2 (na mapce oznaczona jako dwie przylegające do siebie działki o powierzchni: 2025m2 oraz 2026m2), położona na obrzeżach Wolbro...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Działka Pińczyce

    Pińczyce

    • 120 000 zł cena
    • 16 786 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rolna o powierzchni 1,6786ha położona przy drodze asfaltowej o szerokości 18 m. Część budowlana działki ma powierzchnię 1192 m2, natomiast pozostała część stanowi...

  • Działka siedliskowa Płaza gm. Chrzanów, Podlas
    1 / 15
    Działka siedliskowa Płaza gm. Chrzanów, Podlas

    Płaza

    • 950 000 zł cena
    • 22 110 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna działka rolno-siedliskowa 2,21ha w Płazie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu płaską działkę o p...

  • Dom Warpie

    Koziegłówki

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam do sprzedaży dom 2-rodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji Będzina, dzielnica Warpie. W bliskiej odległości szkoła, przedszkole, sklepy oraz komunikacja miejska. Do...

  • Dom Cynków gm. Koziegłowy
    Dom Cynków gm. Koziegłowy

    Cynków

    • 580 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Cynków, gmina Koziegłowy. Nieruchomość o powierzchni około 300 m usytuowana jest na działce...