• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

(204)
  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 3
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 727 860 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KUP, WYKOŃCZ I ZAMIESZKAJ na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. Niska kameralna zabudowa szeregowa położona w malowniczej części Rzeszowa, z wido...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 13
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 720 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KUP, WYKOŃCZ I ZAMIESZKAJ na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. W sprzedaży mieszkania o pow. od 98 m2 do104 m2, dwupoziomowe w stanie "do wykoń...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 719 670 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 7
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 719 670 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Nowoczesne, balkon, komórka, garaż
    1 / 13
    Nowoczesne, balkon, komórka, garaż

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Sw. Kin...

  • Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki
    1 / 10
    Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki

    Rzeszów

    • 689 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m², położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych,...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 43m na pdwyższonym parterze z ogródkiem na ul. Morgowej w Rzeszowie. W mieszkaniu 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Do mieszkania przynależy garaż i...

  • nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.
    1 / 11
    nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.

    Rzeszów

    • 2 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly
    1 / 9
    2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalny...

  • ładne w okolicy PRz
    1 / 11
    ładne w okolicy PRz

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne w idealnym stanie/okolica PRz Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,65 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego (rejon Instytutu Muzyki) na II piętrze w niskim bloku z cegły. J...

  • loggia, niezależna sypialnia, oddanie w tym roku

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 428 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szy...

  • 22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)
    1 / 10
    22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)

    Rzeszów

    • 1 650 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajecia male mieszkanie 22 metry,polozone w centrum Rzeszowa (w poblizu Galerii Rzeszow),na 1 pietrze.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez dzieci i zwierzat.Ce...

  • Kawalerka z balkonem I Strażacka
    1 / 11
    Kawalerka z balkonem I Strażacka

    Rzeszów

    • 390 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,5m położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej na pierwszym piętrze . Składa się z : - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki - p...

  • 30m,scisle centrum Rzeszowa 1450 zl
    1 / 10
    30m,scisle centrum Rzeszowa 1450 zl

    Rzeszów

    • 1 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie 30 metrow,polozone w scislym centrum Rzeszowa (deptak Grunwaldzka) na parterze,z indywidualnym wejsciem.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez...

  • po remoncie - stan deweloperski, oddzielna kuchnia

    Rzeszów » ul. Broniewskiego

    • 379 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie...

  • po kapitalnym remoncie, przytulne, wolne od zaraz

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi...

  • garaż podziemny, dwa balkony, budynek z 2016 roku

    Rzeszów » ul. Siemieńskiego

    • 620 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na...

  • ścisłe centrum, kamienica, po kapitalnym remoncie

    Rzeszów » ul. Okrzei

    • 619 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Graniczna

    Rzeszów » ul. Graniczna

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynale...

  • świetna okolica, przestronne, balkon, od zaraz

    Rzeszów » ul. Małopolska

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie spr...