• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Piwniczna-Zdrój +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Rzeszów

(13)
  • Parter z ogródkiem 53 m² ul. Słocińska
    Parter z ogródkiem 53 m² ul. Słocińska

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Parter z ogródkiem – komfort i prywatność w jednym miejscu. To właśnie ta cecha wyróżnia mieszkanie przy ul. Słocińskiej i sprawia, że jest idealne dla rodzin oraz osób ceniących w...

  • Mieszkanie z ogródkiem | bezczynszowe 57 m²

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkania 54.36m i 62.69m2, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 449 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygna...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!

    Rzeszów

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej 14B. Nieruchomość o powie...

  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 529 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże.Opis inwestycji:Nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych...

  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC
    1 / 16
    Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC

    Rzeszów

    • 929 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 102,34 m² z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 43m na pdwyższonym parterze z ogródkiem na ul. Morgowej w Rzeszowie. W mieszkaniu 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Do mieszkania przynależy garaż i...

  • Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym
    1 / 16
    Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ | 0% PROWIZJI | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy? Ta oferta to ide...

  • ogródek, świetna okolica, brak prowizji dla biura

    Rzeszów » pl. Dworzysko

    • 519 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dworzysko w Rzeszowie...

  • Dwupoziomowe z ogródkiem do wejścia do zaraz

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 607 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2
    1 / 6
    3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2

    Krasne

    • 500 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...