• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Rzeszów

(50)
  • Wiosenna promocja! Apartament 84,3 m2|taras 38,97
    1 / 12
    Wiosenna promocja! Apartament 84,3 m2|taras 38,97

    Rzeszów

    • 1 256 070 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 14 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Na sprzedaż przestronny apartament M55 o powierzchni 84,3 m2, położony na 5 piętrze budynku przy u...

  • Wiosenna promocja!-Apartament 86,15 m2 -2 tarasy
    1 / 14
    Wiosenna promocja!-Apartament 86,15 m2 -2 tarasy

    Rzeszów

    • 1 231 945 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Na sprzedaż przestronne mieszkanie M52 o powierzchni 86,15 m2, położone na 4 piętrze budynku przy...

  • Wiosenna promocja! Apartament 95,77 m2-2 tarasy
    1 / 12
    Wiosenna promocja! Apartament 95,77 m2-2 tarasy

    Rzeszów

    • 1 426 973 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Na sprzedaż przestronny apartament M57 o powierzchni 95,77 m2, położony na 5 piętrze budynku przy...

  • Wiosenna promocja!5-pokojowy apartament z tarasem
    1 / 13
    Wiosenna promocja!5-pokojowy apartament z tarasem

    Rzeszów

    • 1 323 850 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Apartament M56 ma powierzchnię 91,30 m2 posiada taras 49,86m2. Wywrockiego 11 nie jest kolejną, s...

  • nowe, piękne - gotowe do zamieszkania

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 826 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul...

  • do zamieszkania, miejsce post. w garażu, nowe

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 816 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

• przestrzenne z loggią, wykończone do zamieszkania

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 814 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul....

  • Gotowiec inwestycyjny, blisko uczelni, 6-lokatorów

    Rzeszów » ul. Adama

    • 669 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Mikołajczyka

    Rzeszów » ul. Mikołajczyka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i dwóch przedpokoi....

  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter
    1 / 6
    Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter

    Rzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone na parterze zadbanego budynku w sercu Rzeszowa. Lokal jest dwustronny, przestronny i dzięki swojemu u...

  • 68m ul.POPIEŁUSZKI mieszkanie 4-pokojowe

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul. POPIEŁUSZKI mieszkanie 4pokojowe po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 83m ul. SPORTOWA, mieszkanie 4-pokojowe

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Śródmieście Rzeszowa, przestronne mieszkanie w kamienicy

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • przestronne, stan deweloperski, balkon, 4 pokoje

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 620 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. I...

  • Gotowe apartamenty !
    1 / 9
    Gotowe apartamenty !

    Rzeszów

    • 979 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m² z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki desig...

  • Mieszkanie ul Wieniawskiego
    1 / 11
    Mieszkanie ul Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 3 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na pierwszym piętrze. I poziom: - salon z aneksem kuchennym - balkon - 2 pokoje - łazien...

  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 529 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże.Opis inwestycji:Nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych...