• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żychlin +20 km
  • Grodziec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Rzeszów

(19)
  • przy Żwirowni, tereny zielone, ścieżki rowerowe

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 520 320 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje urządzone mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, os. 1000-lecia

    Rzeszów » ul. Kosynierów

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku pr...

  • Mieszkanie 48m² | ul. Kwiatkowskiego
    1 / 3
    Mieszkanie 48m² | ul. Kwiatkowskiego

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wprowadź się od zaraz! Stylowe 48 m² z klimatyzacją i garażem – komfort, który pokochasz! Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane p...

  • ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²
    1 / 8
    ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Stylowe mieszkanie z garażem przy ul. Kwiatkowskiego – komfort i wygoda w sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy przes...

  • 22m ul.CICHA, mieszkanie wolne od maja

    Rzeszów

    • 1 300 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 38m ARCHITEKTÓW mieszkanie z balkonem + komórka lokatorska

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul.WITOLDA, komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 31m os. NOWE MIASTO, kawalerka z balkonem

    Rzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 34m ul.KRZYWOUSTEGO, kawalerka z balkonem

    Rzeszów

    • 340 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)
    1 / 10
    22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)

    Rzeszów

    • 1 650 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajecia male mieszkanie 22 metry,polozone w centrum Rzeszowa (w poblizu Galerii Rzeszow),na 1 pietrze.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez dzieci i zwierzat.Ce...

  • Kawalerka z balkonem I Strażacka
    1 / 11
    Kawalerka z balkonem I Strażacka

    Rzeszów

    • 390 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,5m położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej na pierwszym piętrze . Składa się z : - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki - p...

  • 30m,scisle centrum Rzeszowa 1450 zl
    1 / 10
    30m,scisle centrum Rzeszowa 1450 zl

    Rzeszów

    • 1 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie 30 metrow,polozone w scislym centrum Rzeszowa (deptak Grunwaldzka) na parterze,z indywidualnym wejsciem.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez...

  • mieszkanie sprzedaż
    1 / 12
    mieszkanie sprzedaż

    Rzeszów

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne mieszkanie na 3 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku. Jeden duży pokój z jasną kuchnią (możliwość podzielenia kuchni i wydzielenia małego pokoiku), łazienka, balkon i piw...

  • Studio na parterze - oś. Architektów - Cesja

    Rzeszów » ul. Solidarności

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studio/kawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajd...

  • 1 / 4
    rej. KOCHANOWSKIEGO, 1-pokojowe z dużym balkonem

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • kawalerka z garażem

    Rzeszów

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajęcia nowa nigdy nie zamieszkała kawalerka z balkonem przy ul. Paderewskiego usytuowana na 9 piętrze w bloku z windą. Składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -łazi...

  • kawalerka, Nowe Miasto

    Rzeszów

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajęcia kawalerka usytuowana na piątym piętrze w bloku z windą przy ul.Pelczara. Mieszkanie składa się z przechodniego pokoju z wejściem do kuchni, łazienki z wc i przedpokoj...

  • kawalerka, ul. Wyspiańskiego

    Rzeszów

    • 1 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Kawalerka o pow 22m2 składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki z WC, - pr...

  • Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.
    Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia kawalerke polozona na ul.Lisa Kuli w Rzeszowie.W poblizu galeriaGraffika.Do Rynku 5min na pieszo.Mieszkanie po remoncie,wyposazone,urzadzone.Posida duzy balkon.cen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Kawalerka w stanie deweloperskim Łańcut.

    Łańcut

    • 241 991 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Księże Górki V to kontynuacja popularnego osiedla w Łańcucie przy ulicy Jana Pawła II. Spokojne i bezpieczne otoczenie z licznymi terenami zielonymi sprzyjają wypoczynkowi i rek...