• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Rzeszów

(14)
  • Mieszkania 54.36m i 62.69m2, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 449 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygna...

  • Mieszkanie ul Wieniawskiego
    1 / 11
    Mieszkanie ul Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 3 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na pierwszym piętrze. I poziom: - salon z aneksem kuchennym - balkon - 2 pokoje - łazien...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z pięknym widokiem
    1 / 13
    Mieszkanie dwupoziomowe z pięknym widokiem

    Rzeszów

    • 685 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy duże mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w niskim, kameralnym budynku w zabudowie szeregowej, położonym w malowniczej części Rzeszowa, z panoramą na miasto. Powierzchnia...

  • Mieszkanie 5 pokojowe, dwupoziomowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe, dwupoziomowe

    Rzeszów

    • 693 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 664 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży duże mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w niskim, kameralnym budynku w zabudowie szeregowej, położonym w malowniczej części Rzeszowa, z widokiem na panoramę miasta. P...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 3
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 690 060 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KUP, WYKOŃCZ I ZAMIESZKAJ na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. Niska kameralna zabudowa szeregowa położona w malowniczej części Rzeszowa, z wido...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 727 860 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 727 860 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 3
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 727 860 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 13
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 720 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KUP, WYKOŃCZ I ZAMIESZKAJ na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. W sprzedaży mieszkania o pow. od 98 m2 do104 m2, dwupoziomowe w stanie "do wykoń...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 719 670 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 7
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 719 670 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Dwupoziomowe z ogródkiem do wejścia do zaraz

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 607 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości...

  • 2-poziomowe, duże tarasy wentylowane, 0% prowizji

    Rzeszów » ul. Zelwerowicza

    • 869 364 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany tar...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...