• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Rzeszów

(48)
  • Parter z ogródkiem 53 m² ul. Słocińska
    Parter z ogródkiem 53 m² ul. Słocińska

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Parter z ogródkiem – komfort i prywatność w jednym miejscu. To właśnie ta cecha wyróżnia mieszkanie przy ul. Słocińskiej i sprawia, że jest idealne dla rodzin oraz osób ceniących w...

  • niezamieszkałe po generalnym remoncie, parter

    Rzeszów » ul. Boruty

    • 525 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie.Ce...

  • 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na osiedlu Kmity
    1 / 3
    3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na osiedlu Kmity

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu Kmity - Witkacego Mieszkanie rozkładowe - o dobrym układzie funkcjonalnym - dwustronne - dobrze skomunikowane ze ścisłym...

  • Mieszkania 54.36m i 62.69m2, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 449 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygna...

  • centrum, balkon, przestronne, świetne pod wynajem

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 587 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w R...

  • Nowe, 3 pokoje, nigdy niewynajmowane
    1 / 10
    Nowe, 3 pokoje, nigdy niewynajmowane

    Rzeszów

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość usytuowana jest na nowy...

  • dobra cena/warte uwagi
    1 / 15
    dobra cena/warte uwagi

    Rzeszów

    • 509 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki TYLKO U NAS !!! Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Pleśniarowicza na...

  • Mieszkanie ul. Gromskiego + garaż podziemny
    1 / 12
    Mieszkanie ul. Gromskiego + garaż podziemny

    Rzeszów

    • 2 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie praktycznie nowe, na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą. 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym), korytarz, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, balkon. Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Po generalnym remoncie, 3 pokoje, centrum

    Rzeszów » ul. Żwirki i Wigury

    • 725 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i...

  • Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle
    1 / 9
    Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń...

  • Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza
    1 / 8
    Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m² położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji i stanowi...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • po generalnym remoncie, centrum, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lok...

  • 51m ul. STASZICA mieszkanie po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 49m ul. Popiełuszki, mieszkanie po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 64m ul. ŚWIADKA mieszkanie 3-pokojowe

    Rzeszów

    • 569 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego

    Rzeszów

    • 1 600 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Szukasz idealnego miejsca na połączenie biznesu z komfortowym życiem? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najlepszych lokalizacji w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem – Rzeszów, ul. Świętojańska Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na par...

  • ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras
    1 / 16
    ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras

    Rzeszów

    • 740 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, ustawne mieszkanie o powierzchni 59,72 m², położone na parterze w bloku z 2019 roku, wykonanego z pustaka, przy ul. Lubelskiej 91 w Rzeszów. To idealna prop...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Sienkiewicza 2
    1 / 11
    Mieszkanie Rzeszów ul. Sienkiewicza 2

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze – przestrzeń, która daje swobodę aranżacji i komfort codziennego życia. Dzięki ekspozycji wschód–zachód wnętrza są natura...