• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Rzeszów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Rzeszów

(48)
  • Mieszkanie Rzeszów Załęże rynek pierwotny ul.

    Rzeszów » Załęże

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże.Opis inwestycji:Nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych...

  • Mieszkanie na sprzedaż Podwisłocze
    Mieszkanie na sprzedaż Podwisłocze

    Rzeszów

    • 500 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m² – 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku. Mieszkanie ma bardzo praktyczny...

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie koło Politechniki
    1 / 7
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie koło Politechniki

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m², położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 niezależny...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Mjr. Wacława Kopisto
    1 / 12
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Mjr. Wacława Kopisto

    Rzeszów

    • 4 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w samym centrum miasta! Kluczowe informacje: Powierzchnia: 80 m² Lokalizacja: ul. Kopisto (śc...

  • Nowoczesne, balkon, komórka, garaż
    1 / 13
    Nowoczesne, balkon, komórka, garaż

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Sw. Kin...

  • garaż podziemny, dwa balkony, budynek z 2016 roku

    Rzeszów » ul. Siemieńskiego

    • 620 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na...

  • ścisłe centrum, kamienica, po kapitalnym remoncie

    Rzeszów » ul. Okrzei

    • 619 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację...

  • Funkcjonalne, 3 pokoje, osobna kuchnia

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rzeszów Przybyszówka

    Rzeszów » Przybyszówka

    • 627 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 64,45 m² | Os. Projektant | 1 piętro | Balkon | Winda | 2025 Lokalizacja Osiedle Projektant - nowoczesna, dynamicznie rozwijająca s...

  • 3 pokoje, nigdy niezamieszkiwane, 2 mp

    Rzeszów » ul. Staroniwska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idea...

  • balkon, świetna lokalizacja, trzy pokoje

    Rzeszów » ul. Baligrodzka

    • 520 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje jasne, trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się przy ul. Baligrodzkiej na os. Projektant. Cechy nieruchomości:...

  • 3 pokoje 61,55 m2, stan deweloperski
    1 / 8
    3 pokoje 61,55 m2, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 566 260 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwustronne południe/północ o powierzchni 61,55 m2 z loggią 8,53m2 od strony południowej . Mieszkanie zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (...

  • Mieszkanie do remontu | balkon | piwnica

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 535 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia mieszkanie z potencjałem do remontu. Nieruchomość wyróżnia funkcjonalny układ. Posiada balkon i piwnicę. Idealna propozycja dla...

  • wysoki parter, świetny układ, po odbiorze

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 482 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m...

  • przynależne miejsce post., wysoki parter, taras

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 539 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in...

  • Mieszkanie Rzeszów Pobitno ul. Małopolska

    Rzeszów » Pobitno » ul. Małopolska

    • 530 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Rzeszowie na osiedlu Pobitno przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W salon...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto

    Rzeszów » Nowe Miasto

    • 665 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 62,87M Rzeszów Rejtana - 3 pokoje Dzień dobry Państwu, Mam ogromną przyjemność przedstawić mieszkanie trzy pokojowe w Rzeszowie w fantastycznej loka...

  • Z dwoma miejscami postojowymi w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 495 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku P...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 512 664 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 463 505 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro