• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krośnice
  • Sędzice
  • Gostynin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Rzeszów

(87)
  • Mam do wynajęcia 50 m mieszkanie w Rzeszowie
    Mam do wynajęcia 50 m mieszkanie w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 50 metrowe mieszkanie położone na 2 piętrze w Rzeszowie przy ul. Leskiej na Osiedlu Projektant składające się z: 2 słonecznych oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki,...

  • Bez prowizji po remoncie 43 mkw parter k. WSIZ i Parku Sybiraków
    Bez prowizji po remoncie 43 mkw parter k. WSIZ i Parku Sybiraków

    Rzeszów

    • 505 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pośrednikom dziękuję - NIE współpracuje z biurami nieruchomości. Cena 500 tys dla klientów gotówkowych, dla kredytowych temat do rozmów. Sprzedam BEZ Prowizji bardzo ładne miesz...

  • 2 pokojowe mieszkanie Kopisto Rzeszów
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie Kopisto Rzeszów

    Rzeszów

    • 548 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2 pokojowe klimatyzowane mieszkanie wraz z komórką lokatorską i balkonem o łącznej powierzchni 37 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja w samym cen...

  • Cesja - PCC 1% - 2 pokoje - Bałtycka

    Rzeszów » ul. Bałtycka

    • 415 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane je...

  • Nowoczesne mieszkanie na parterze, Projektant
    1 / 15
    Nowoczesne mieszkanie na parterze, Projektant

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i komórką lokatorską znajdujący się przy ul.Krajobrazowej w Rzeszowi...

  • Rozkładowe mieszkanie + 25 m2 strychu w centrum
    Rozkładowe mieszkanie + 25 m2 strychu w centrum

    Rzeszów

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Witam Państwa serdecznie Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruc...

  • Mieszkanie z ogródkiem | bezczynszowe 57 m²

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie 40,04m2 stan deweloperski
    1 / 3
    Mieszkanie 40,04m2 stan deweloperski

    Rzeszów

    • 416 416 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04 m2 z balkonem 5,48m2 od strony południowej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum) Mieszkanie w stanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulne dla 2 osób, kuchnia z oknem, w centrum
    1 / 6
    Przytulne dla 2 osób, kuchnia z oknem, w centrum

    Rzeszów

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 37,40 m...

  • idealne pod inwestycję, w samym centrum

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 585 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Grodzisko

    Rzeszów » ul. Grodzisko

    • 790 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, minutę od płyty Rynku. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, położone na wysokim parterze budynku. Mieszkanie po kapitalnym r...

  • 2 pokoje, oddzielna kuchnia, blisko Politechniki

    Rzeszów » ul. Dąbrowskiego

    • 510 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrow...

  • 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów
    1 / 7
    2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów

    Rzeszów

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie składa s...

  • 2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja
    1 / 5
    2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja

    Rzeszów

    • 439 504 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    RABAT NA MIESZKANIE 8 450 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 z balkonem od strony wschodniej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum...

  • Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence
    1 / 9
    Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem, miejscem postojowym znajdujące się przy ul. Podpromie w Rzeszow...

  • 2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski
    1 / 5
    2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski

    Rzeszów

    • 485 793 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKANIA Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2 z dużym balkonem o pow. ponad 8m2 od strony południowo-zachodniej z pięknym widokiem...

  • 37m "PANORAMA KWIATKOWSKIEGO"

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 58m ul.ARCHITEKTÓW mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 53m ul.HETMAŃSKA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 40m ul.WYSPIAŃSKIEGO, mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 400 zł cena