• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warta Bolesławiecka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Rzeszów

(28)
  • 2 pokojowe mieszkanie Kopisto Rzeszów
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie Kopisto Rzeszów

    Rzeszów

    • 548 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2 pokojowe klimatyzowane mieszkanie wraz z komórką lokatorską i balkonem o łącznej powierzchni 37 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja w samym cen...

  • Nowoczesne mieszkanie na parterze, Projektant
    1 / 15
    Nowoczesne mieszkanie na parterze, Projektant

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i komórką lokatorską znajdujący się przy ul.Krajobrazowej w Rzeszowi...

  • Wiosenna promocja!5-pokojowy apartament z tarasem
    1 / 13
    Wiosenna promocja!5-pokojowy apartament z tarasem

    Rzeszów

    • 1 323 850 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Apartament M56 ma powierzchnię 91,30 m2 posiada taras 49,86m2. Wywrockiego 11 nie jest kolejną, s...

  • nowe, piękne - gotowe do zamieszkania

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 826 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul...

  • do zamieszkania, miejsce post. w garażu, nowe

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 816 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

• Nowe, 3 pokoje, nigdy niewynajmowane
    1 / 10
    Nowe, 3 pokoje, nigdy niewynajmowane

    Rzeszów

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość usytuowana jest na nowy...

  • ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²
    1 / 8
    ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Stylowe mieszkanie z garażem przy ul. Kwiatkowskiego – komfort i wygoda w sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy przes...

  • Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle
    1 / 9
    Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence
    1 / 9
    Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem, miejscem postojowym znajdujące się przy ul. Podpromie w Rzeszow...

  • 46m ul.LANGIEWICZA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 615 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 38m ARCHITEKTÓW mieszkanie z balkonem + komórka lokatorska

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul.WITOLDA, komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego

    Rzeszów

    • 1 600 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Szukasz idealnego miejsca na połączenie biznesu z komfortowym życiem? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najlepszych lokalizacji w...

  • MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!

    Rzeszów

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej 14B. Nieruchomość o powie...

  • ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras
    1 / 16
    ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras

    Rzeszów

    • 740 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, ustawne mieszkanie o powierzchni 59,72 m², położone na parterze w bloku z 2019 roku, wykonanego z pustaka, przy ul. Lubelskiej 91 w Rzeszów. To idealna prop...

  • Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC
    1 / 16
    Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC

    Rzeszów

    • 929 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 102,34 m² z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi...

  • Nowoczesne, balkon, komórka, garaż
    1 / 13
    Nowoczesne, balkon, komórka, garaż

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Sw. Kin...

  • nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.
    1 / 11
    nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.

    Rzeszów

    • 2 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkani...

  • Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym
    1 / 16
    Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ | 0% PROWIZJI | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy? Ta oferta to ide...