• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Rzeszów

(14)
  • Rozkładowe mieszkanie + 25 m2 strychu w centrum
    Rozkładowe mieszkanie + 25 m2 strychu w centrum

    Rzeszów

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Witam Państwa serdecznie Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruc...

  • Przytulne dla 2 osób, kuchnia z oknem, w centrum
    1 / 6
    Przytulne dla 2 osób, kuchnia z oknem, w centrum

    Rzeszów

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 37,40 m...

  • 42m APARTAMENTY ZAMKOWE II

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie koło Politechniki
    1 / 7
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie koło Politechniki

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m², położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 niezależny...

  • Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki
    1 / 10
    Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki

    Rzeszów

    • 689 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m², położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych,...

  • 22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)
    1 / 10
    22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)

    Rzeszów

    • 1 650 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajecia male mieszkanie 22 metry,polozone w centrum Rzeszowa (w poblizu Galerii Rzeszow),na 1 pietrze.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez dzieci i zwierzat.Ce...

  • Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM
    1 / 11
    Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ️ Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM – Rzeszów, ul. Marszałkowska | Blisko Galerii Rzeszów PKS Po remoncie Niezamieszkałe 1800 Zł / 500 Zł czyn...

  • Mieszkanie Rzeszów Staromieście

    Rzeszów » Staromieście

    • 509 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m² | Balkon | Po generalnym remoncie | NOWA NIŻSZA CENA Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centru...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w ścisłym centrum - Jałowego

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje prawdziwą perełkę, inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Ofer...

  • apartament w kamienicy w centrum miasta

    Rzeszów

    • 3 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny apartament w stylu loftowym w ścisłym centrum Rzeszowa . Rozkład mieszkania : -cztery samodzielne pokoje -przestronna kuchnia z częścią jadalnianą. -ł...

  • 2 pokojowe w centrum miasta

    Rzeszów

    • 1 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Pokoje umeblowane w łóżka, szafy, komody, na podłodze pane...

  • MIESZKANIE CENTRUM
    MIESZKANIE CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    PPHU WAGABUNDA ma do wynajęcia mieszkania w centrum Rzeszowa (ul. A. Asnyka 6/10 i 6/11), pow. 35 m2 , mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czyn...

  • Mieszkanie w centrum Rzeszowa
    Mieszkanie w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    PPHU WAGABUNDA ma do wynajęcia mieszkanie w centrum Rzeszowa (ul. Kosynierów 16/31), pow. 35 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka). mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysok...

  • Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.
    Mam do wynajecia kawalerke w centrum Rzeszowa.

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia kawalerke polozona na ul.Lisa Kuli w Rzeszowie.W poblizu galeriaGraffika.Do Rynku 5min na pieszo.Mieszkanie po remoncie,wyposazone,urzadzone.Posida duzy balkon.cen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Łańcut

    Łańcut

    • 375 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie w Łańcucie 51 m2 po remoncie sprzedamy . Mieszkanie w centrum Łańcuta na 2 piętrze niskiego bloku z lat 60 tych Mieszkanie składa się z dwóch przestron...

  • Mieszkanie w Łańcucie centrum
    1 / 9
    Mieszkanie w Łańcucie centrum

    Łańcut

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Łańcuta bez czynszowe jest po generalnym remoncie jest to serce Łańcuta blisko park Zamek Łańcucki itd. Piec 2 funkcyjny z zasobnikiem 55 l kuchnia sypialnia i...

  • 2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej
    1 / 7
    2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej

    Łańcut

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czter...

  • MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE
    1 / 8
    MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE

    Ropczyce

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2. piętrze w bloku w ścisłym centrum Ropczyc. Nier...