• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Leszno
  • Rzeszów +20 km
  • Niedźwiedź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Rzeszów

(87)
  • Mieszkanie 44,07 , 2 pokoje
    1 / 7
    Mieszkanie 44,07 , 2 pokoje

    Rzeszów

    • 449 514 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,07 m2 z balkonem od strony południowej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum) Mieszkanie w stanie dewelop...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 567 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Sprzedamy mieszkanie 48,6 m2 z ogródkiem w Rzeszowie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie posiada 48,6 m2 po...

  • 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Piastów

    Rzeszów

    • 409 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.37,2m położone na 2 piętrze w wieżowcu przy u. Piastów. Mieszkanie narożne, składa się z: -pokoju dziennego z wyjściem na balkon -sypia...

  • Mieszkanie z antresolą gotowe do wprowadzenia

    Rzeszów » Staromieście » ul. Lubelska

    • 525 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Nieruchomość wyróżnia praktyczny układ pomieszczeń, zapewniający odpowiednią prze...

  • ścisłe centrum, balkon, świetne pod inwestycję

    Rzeszów » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 489 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkan...

  • Mieszkanie Rzeszów Staromieście

    Rzeszów » Staromieście

    • 509 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m² | Balkon | Po generalnym remoncie | NOWA NIŻSZA CENA Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centru...

  • Mieszkanie w ścisłym centrum - Jałowego

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje prawdziwą perełkę, inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Ofer...

  • ogródek, świetna okolica, brak prowizji dla biura

    Rzeszów » pl. Dworzysko

    • 519 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dworzysko w Rzeszowie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Z miejscem postojowym w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 432 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku PCC.Cechy nieruchomoś...

  • wynajmę, mieszkanie 2 pokoje na ul.Rycerskiej

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?? wynajmę mieszkania! ?? ? Lokalizacja: Ul. Rycerska, Osiedle 1000-lecia ? Powierzchnia: 43m², piętro 3/4 ?️ Układ pomieszczeń: Przestronny salon z balkonem Wygodna s...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 444 278 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:Inwestyc...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Krakowska-Południe » ul. Lewakowskiego

    • 365 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 51m2. Parking og...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • 48m2 Dąbrowskiego okolica Politechniki !

    Rzeszów

    • 397 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 47m2 Jasne mieszkanie 2 pokojowe, os. Projektant

    Rzeszów

    • 445 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Hetmańska obok Bulwarów, 2pokoje, loggia

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    2 pokojowe z balkonem

    Rzeszów

    • 1 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ### OFERTA BEZ PROWIZJI ### Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów w doskonałej lokalizacji 10 minut od rynku ! Składa się z : -2 samodzielnych pokoi...

  • 2 pokojowe, blisko centrum

    Rzeszów

    • 1 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, garderoby, łazienki z wc. W pokojach na podłogach położone panele. Łazienka w płytkach podłogo...

  • 2 pokojowe z garażem

    Rzeszów

    • 2 090 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ## OFERTA BEZ PROWIZJI ### Do wynajęcia mieszkanie w kompleksie Witolda Park. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w bloku z windą o powierzchni 32m2. Rozkład mieszkania: - sa...

  • komfortowe mieszkanie z garażem

    Rzeszów

    • 2 110 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ### OFERTA BEZ PROWIZJI ### Do wynajęcia mieszkanie w kompleksie Witolda Park. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w bloku z windą o powierzchni 35m2. Rozkład mieszkania: - s...