• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Rzeszów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Rzeszów

(87)
  • Mieszkanie Rzeszów, Baligrodzka
    1 / 12
    Mieszkanie Rzeszów, Baligrodzka

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow.48m położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Baligrodzkiej w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami, jasne, przestronne, wykończone, umeblowan...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 43m na pdwyższonym parterze z ogródkiem na ul. Morgowej w Rzeszowie. W mieszkaniu 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Do mieszkania przynależy garaż i...

  • nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.
    1 / 11
    nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.

    Rzeszów

    • 2 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkani...

  • 2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly
    1 / 9
    2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalny...

  • ładne w okolicy PRz
    1 / 11
    ładne w okolicy PRz

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne w idealnym stanie/okolica PRz Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,65 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego (rejon Instytutu Muzyki) na II piętrze w niskim bloku z cegły. J...

  • loggia, niezależna sypialnia, oddanie w tym roku

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 428 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szy...

  • po remoncie - stan deweloperski, oddzielna kuchnia

    Rzeszów » ul. Broniewskiego

    • 379 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie...

  • po kapitalnym remoncie, przytulne, wolne od zaraz

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rzeszów ul. Graniczna

    Rzeszów » ul. Graniczna

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynale...

  • świetna okolica, przestronne, balkon, od zaraz

    Rzeszów » ul. Małopolska

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie spr...

  • Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym
    1 / 16
    Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ | 0% PROWIZJI | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy? Ta oferta to ide...

  • Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie APARTAMETNY ZAMKOWE - GARAŻ
    1 / 4
    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie APARTAMETNY ZAMKOWE - GARAŻ

    Rzeszów

    • 2 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji – Aleja Kopisto | Apartamenty Zamkowe HARTBEX Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchn...

  • Wynajmę mieszkanie studentom
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie studentom

    Rzeszów

    • 1 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie studentom, 46 m przy ul. Hetmańskiej( max 4 os) , pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, łazienka. Blisko Politechnika, Uniwersytet, dogodny doja...

  • Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów
    1 / 8
    Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów

    Rzeszów

    • 339 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2 z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji – Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 533 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaoferować mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie, o powierzchni 53,42 m² znajduje się na 2. piętrze czteropięt...

  • Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM
    1 / 11
    Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM

    Rzeszów

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ️ Do wynajęcia TANIE 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM – Rzeszów, ul. Marszałkowska | Blisko Galerii Rzeszów PKS Po remoncie Niezamieszkałe 1800 Zł / 500 Zł czyn...

  • Wynajmę pokój 24 m
    1 / 7
    Wynajmę pokój 24 m

    Rzeszów

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Pokój 24m dla dwóch dziewczyn 450/osoba, dla jednej 800/osoba. Umeblowane, AGD duże, małe od pralki po żelazko. Blisko rynku i Galerii Grafiki, Uniwersytet Rz. 10 min. Mieszkanie 6...

  • Nowoczesne M2+ garderoba/ z tarasem/ ogród narożny 150 M2/ pilna...

    Rzeszów

    • 485 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyczyn prywatnych, pilna sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie z tarasem"pod klucz" umeblowane, z dużym narożnym ogrodem - ponad 150 m2/1,5 ara! Kameralne, spokojne osiedle - p...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Staszica

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 455 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie w Central Office!!NOWA NIŻSZA CENA!!!W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane przy u...

  • świetna lokalizacja, balkon, winda, ustawne

    Rzeszów » ul. Warszawska

    • 415 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem, usytuowane w Rzeszowie, przy ul. Warszawskiej.Oferta na wyłączność...