• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Rzeszów

(87)
  • 42m APARTAMENTY ZAMKOWE II

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 37m ul.MARSZAŁKOWSKA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 48m ul.BRYDAKA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 46m ul.LANGIEWICZA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 615 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 39m ul.KOCHANOWSKIEGO, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem

    Rzeszów

    • 1 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • SKYRES mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    37m ul.KWIATKOWSKIEGO

    Rzeszów

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 47m ul.HETMAŃSKA, mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 54m ul. NAZIMKA, mieszkanie 2 pokojowe

    Rzeszów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!

    Rzeszów

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej 14B. Nieruchomość o powie...

  • Mieszkanie Rzeszów, Stanisława Staszica
    1 / 5
    Mieszkanie Rzeszów, Stanisława Staszica

    Rzeszów

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie w Central Office!! NOWA NIŻSZA CENA!!! W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane pr...

  • MIESZKANIE Do Wynajęcia
    1 / 5
    MIESZKANIE Do Wynajęcia

    Rzeszów

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Witam Do Wynajęcia samodzielne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie na Ośiedlu 1000 lecia. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi os...

  • 2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie w st. deweloperskim I Nova Graniczna

    Rzeszów

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Prezentujemy państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.34,03m położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ul.Granicznej. Mieszkanie składa się z: -salonu...

  • Dwa pokoje do wynajęcia re.cale mieszkanie
    1 / 9
    Dwa pokoje do wynajęcia re.cale mieszkanie

    Rzeszów

    • 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwa duże pokoje 19 i 22 M2 lub całe mieszkanie blisko filharmonii do rynku 3 min. Galerie i uniwersytet Rzeszowski blisko mieszkanie wyposażone w AGD plus pom.gos.12m2 na mieszkani...

  • Mieszkanie Rzeszów Śródmieście, Baldachówka
    1 / 7
    Mieszkanie Rzeszów Śródmieście, Baldachówka

    Rzeszów

    • 468 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 43,13m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku, znajdującym...

  • Wynajmę mieszkanie w Rzeszowie św.Kingi
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie w Rzeszowie św.Kingi

    Rzeszów

    • 1 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Rzeszowie osiedle słoneczne 46 m2 .W skład mieszkanie wchodzi kuchnia z aneksem, sypialnia, łazienka , pjweńczka . Jest w całości wykończone , wszystkie sprzęt...

  • Mieszkanie Rzeszów Projektant Południe

    Rzeszów » Śródmieście-Południe

    • 469 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie Rzeszów - ul. Dynowska Nowa inwestycja | 2 pokoje + aneks | 43,95 m² | Balkon | VI piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji O...

  • Komfortowe mieszkanie na sprzedaż. Rzeszów Langiewicza
    1 / 2
    Komfortowe mieszkanie na sprzedaż. Rzeszów Langiewicza

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Langiewicza. Lokal usytuowany w bloku o czterech kondygnacjach na drugim piętrze. Wokół budynku dużo zieleni, drzew krz...

  • Mieszkanie 2pokojowe z dużym tarasem 39m
    1 / 12
    Mieszkanie 2pokojowe z dużym tarasem 39m

    Rzeszów

    • 610 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 53.19m przy ul. Jazowej, w niskim bloku z windą z 2012r., położone na 2piętrze. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego o pow. 23....

  • Mieszkanie 53 m2 Rzeszów Podwisłocze 4
    1 / 10
    Mieszkanie 53 m2 Rzeszów Podwisłocze 4

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Dwa pokoje z loggią ponad 5 m² – to mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Jeśli szukasz przestrzeni z dodatkowym miejscem do pracy, relaksu lub dla dziecka, właśnie ją znal...