• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

(204)
  • 31m os. NOWE MIASTO, kawalerka z balkonem

    Rzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 47m ul.HETMAŃSKA, mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 34m ul.KRZYWOUSTEGO, kawalerka z balkonem

    Rzeszów

    • 340 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul. POPIEŁUSZKI mieszkanie 4pokojowe po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 83m ul. SPORTOWA, mieszkanie 4-pokojowe

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Śródmieście Rzeszowa, przestronne mieszkanie w kamienicy

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 51m ul. STASZICA mieszkanie po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 49m ul. Popiełuszki, mieszkanie po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 54m ul. NAZIMKA, mieszkanie 2 pokojowe

    Rzeszów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 64m ul. ŚWIADKA mieszkanie 3-pokojowe

    Rzeszów

    • 569 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • przestronne, stan deweloperski, balkon, 4 pokoje

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 620 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. I...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego

    Rzeszów

    • 1 600 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Szukasz idealnego miejsca na połączenie biznesu z komfortowym życiem? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najlepszych lokalizacji w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem – Rzeszów, ul. Świętojańska Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na par...

  • Gotowe apartamenty !
    1 / 9
    Gotowe apartamenty !

    Rzeszów

    • 979 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m² z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki desig...

  • MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGRODEM ORAZ PEŁNYM WYPOSAŻENIEM !!!

    Rzeszów

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej 14B. Nieruchomość o powie...

  • ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras
    1 / 16
    ul. Lubelska, nowe budownictwo, 3-pokoje , taras

    Rzeszów

    • 740 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, ustawne mieszkanie o powierzchni 59,72 m², położone na parterze w bloku z 2019 roku, wykonanego z pustaka, przy ul. Lubelskiej 91 w Rzeszów. To idealna prop...

  • Mieszkanie ul Wieniawskiego
    1 / 11
    Mieszkanie ul Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 3 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na pierwszym piętrze. I poziom: - salon z aneksem kuchennym - balkon - 2 pokoje - łazien...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Sienkiewicza 2
    1 / 11
    Mieszkanie Rzeszów ul. Sienkiewicza 2

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze – przestrzeń, która daje swobodę aranżacji i komfort codziennego życia. Dzięki ekspozycji wschód–zachód wnętrza są natura...

  • Mieszkanie Rzeszów, Stanisława Staszica
    1 / 5
    Mieszkanie Rzeszów, Stanisława Staszica

    Rzeszów

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie w Central Office!! NOWA NIŻSZA CENA!!! W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane pr...

  • MIESZKANIE Do Wynajęcia
    1 / 5
    MIESZKANIE Do Wynajęcia

    Rzeszów

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Witam Do Wynajęcia samodzielne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie na Ośiedlu 1000 lecia. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi os...