• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Rzeszów

(64)
  • Mam do wynajęcia 50 m mieszkanie w Rzeszowie
    Mam do wynajęcia 50 m mieszkanie w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 50 metrowe mieszkanie położone na 2 piętrze w Rzeszowie przy ul. Leskiej na Osiedlu Projektant składające się z: 2 słonecznych oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki,...

  • Nowoczesne mieszkanie na parterze, Projektant
    1 / 15
    Nowoczesne mieszkanie na parterze, Projektant

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i komórką lokatorską znajdujący się przy ul.Krajobrazowej w Rzeszowi...

  • Przytulne dla 2 osób, kuchnia z oknem, w centrum
    1 / 6
    Przytulne dla 2 osób, kuchnia z oknem, w centrum

    Rzeszów

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 37,40 m...

  • Nowe, 3 pokoje, nigdy niewynajmowane
    1 / 10
    Nowe, 3 pokoje, nigdy niewynajmowane

    Rzeszów

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość usytuowana jest na nowy...

  • Mieszkanie ul. Gromskiego + garaż podziemny
    1 / 12
    Mieszkanie ul. Gromskiego + garaż podziemny

    Rzeszów

    • 2 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie praktycznie nowe, na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą. 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym), korytarz, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, balkon. Mieszkanie...

  • Mieszkanie 48m² | ul. Kwiatkowskiego
    1 / 3
    Mieszkanie 48m² | ul. Kwiatkowskiego

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wprowadź się od zaraz! Stylowe 48 m² z klimatyzacją i garażem – komfort, który pokochasz! Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane p...

  • ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²
    1 / 8
    ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Stylowe mieszkanie z garażem przy ul. Kwiatkowskiego – komfort i wygoda w sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy przes...

  • Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle
    1 / 9
    Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence
    1 / 9
    Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem, miejscem postojowym znajdujące się przy ul. Podpromie w Rzeszow...

  • 37m "PANORAMA KWIATKOWSKIEGO"

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 58m ul.ARCHITEKTÓW mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 68m ul.POPIEŁUSZKI mieszkanie 4-pokojowe

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 22m ul.CICHA, mieszkanie wolne od maja

    Rzeszów

    • 1 300 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 53m ul.HETMAŃSKA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 40m ul.WYSPIAŃSKIEGO, mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 42m APARTAMENTY ZAMKOWE II

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 37m ul.MARSZAŁKOWSKA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 48m ul.BRYDAKA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 1 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 46m ul.LANGIEWICZA mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 615 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 38m ARCHITEKTÓW mieszkanie z balkonem + komórka lokatorska

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości