• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Pruszków

(77)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 430 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 910 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 2 000 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 8 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 438 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 415 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 290 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 655 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 945 248 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 629 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszków
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 1 160 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 570 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia piękne mieszkanie, Pruszków blisko stacji WKD

    Pruszków

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m2 z ogródkiem o powierzchni 22,78 m2, na parterze w 3-piętrowym bloku z windą na ul. Marii w Pruszkowie, w otoczeni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 809 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Pruszków 2 pokoje z widną kuchnią 40 m2
    1 / 9
    Pruszków 2 pokoje z widną kuchnią 40 m2

    Pruszków

    • 595 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (40 m2) w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie...

  • Mieszkanie na wynajem - Pruszków
    Mieszkanie na wynajem - Pruszków

    Pruszków

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie 60m w domu jednorodzinnym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reguły

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 777 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Lewińscy Nieruchomości Hanna Lewińska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 438 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piastów

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Piastów

    • 2 085 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duchnice

    • 520 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 869 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe, widne mieszkanie, dobra komunikacja

    Piastów » ul. Harcerska

    • 660 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m², położone przy ul. Harcerskiej w Piastowie. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku, co zapewnia w...

  • Mieszkanie Piastów ul. Elizy Orzeszkowej

    Piastów » ul. Orzeszkowej

    • 825 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestr...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Kawalerka z balkonem
    Kawalerka z balkonem

    Piastów

    • 499 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Certyfikat energetyczny dla lokalu aktual...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki
    1 / 15
    Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki

    Piastów

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki. Osiedle/Budynek: Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budy...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Piastów, 2 pokoje do remontu
    1 / 11
    Piastów, 2 pokoje do remontu

    Piastów

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Ważna informacja! Mieszkanie będzie dopiero dostępne od 1 kwietnia 2027, także szukamy klienta który jest w stanie kupić już teraz i wynająć właścicielom to mieszkanie na wspomnian...

  • Parzniew,ciche,zielone,bezpieczne,zadbane osiedle

    Parzniew » ul. Działkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji .Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem .Ofe...