• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Węgrzynów
  • Ostrówek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Pruszków

(32)
  • Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem – Pruszków | 40 m² + 44 m² taras | komórka lokatorska Szukasz stylowego mieszkania z charakterem i przestrzenią do życia (i relaksu na świ...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 960 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa
    1 / 16
    Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa

    Pruszków

    • 490 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    2-pokoje w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Zgoda w Pruszkowie mogą być Twoje! Centrum miastaKomunikacja miejska2-pokoje balkon komórka lokatorskadoskonała lokalizacja świetna ko...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica
    1 / 6
    sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica

    Pruszków

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, sprzedam mieszkanie na parterze , dwupokojowe , oddzielna kuchnia , balkon, piwnica. Wymieniona elektryka, kaloryfery, okna, hydraulika. Mieszkanie w Pruszkowie na os. Sta...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowe 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania !

    Pruszków

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na spokojnym, zielonym osied...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Po remoncie/zamknięte osiedle/ogródek/piwnica
    1 / 11
    Po remoncie/zamknięte osiedle/ogródek/piwnica

    Pruszków

    • 530 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 1 050 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 740 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 590 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 510 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości