• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
  • Konstantynów Łódzki +20 km
  • Aleksandrów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 334)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Chorzów II

    • 480 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Gold
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mysłowice » Janów Miejski

    • 264 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 458 415 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnowiec » Sielec

    • 240 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze

    • 180 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 155 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    "JGF" Prawo i Nieruchomości JOLANTA GUC-FILIPKOWSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 750 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 790 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 360 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 249 440 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 249 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów » Chorzów II

    • 209 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości