• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Konstantynów Łódzki +20 km
  • Aleksandrów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 334)
  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 709 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulic...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie

    Mysłowice

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wielka Skotnica -Mysłowice Szczegóły ogłoszenia • Typ oferty:mieszkanie na sprzedaż • Rynek:wtórny • Dostępne:do uzgodnienia • Forma własności:własność • Charakterystyka mieszkani...

  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • Mieszkanie Bytom, Kolejowa
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Kolejowa

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu, w doskonale skomunikowanej części miasta...

  • Mieszkanie Bytom, Morcinka
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Morcinka

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!SPRZEDANE!! Wyłącznie u Nas!! Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego wejścia i nie wymaga żadnych dodatkowych prac - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zapraszamy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ! BEZ PROWIZJI! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się...

  • Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Blisko Parku Śląskiego Szybki dojazd do centrum Katowic komunikacją (tramwaje, autobusy) j...

  • Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę ładne umeblowane mieszkania o powierzchni 54,5 m² na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Adamskiego w Katowicach. Mieszkanie składa się: -dużego pokój z wyjściem na...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.

    Katowice

    • 409 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,85 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Wajdy w Katowicach. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i inwestyc...

  • 2 przestronne pokoje blisko ŚUM
    1 / 8
    2 przestronne pokoje blisko ŚUM

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal znajduje się w zadbanym...

  • Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21

    Zabrze

    • 1 260 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 21 (zaraz obok ul. Wolności) w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2 4 piętro Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2...

  • Mieszkanie Gliwice Wójtowa Wieś rynek pierwotny ul. Mazowieckiego

    Gliwice » Wójtowa Wieś » ul. Mazowieckiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego
    1 / 5
    Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 45 m, które jest usytuowane na 3 piętrze w zadbanej i klimatycznej kamienicy. Budynek wyróżnia się zadbaną...

  • Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny
    1 / 6
    Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny

    Ruda Śląska

    • 1 493 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, Halemba 1, pow. 47m2. Pierwsze piętro z balkonem. Parking za szlabanem - zawsze jest miejsce. Mieszkanie jest po remoncie - in...

  • Mieszkanie Gliwice, Górna
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice, Górna

    Gliwice

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia ...

  • Mieszkanie Bytom, Oświęcimska
    1 / 2
    Mieszkanie Bytom, Oświęcimska

    Bytom

    • 280 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy przestronne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 71,45 m, położone na parterze w zadbanej kamienicy po termomodernizacji. Ocieplen...