• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(2 081)
  • Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże, widne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą. Salon o powierzchni ok 20 m2, sypialnia 11m2, druga sypialnia 9 m2, kuchnia 6,5 m2, łazie...

  • Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka
    1 / 13
    Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do wynajęcia apartament, mieszkanie, kawalerka 36 metrów na warszawskiej Woli, zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Płockiej i Wolskiej tuż przy stacji metra Płocka. Mieszkanie po...

  • 3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro
    1 / 9
    3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 60,7 m², położone na 2. piętrze w budynku z 11 piętrami i windą, na warszawskim Bemowie. Okolica jest...

  • Dwustronne mieszkanie 3 pokoje na Goclawiu z klimatyzacją
    1 / 16
    Dwustronne mieszkanie 3 pokoje na Goclawiu z klimatyzacją

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Agencjom dziękuję! Proszę o uszanowanie i nie dzwonienie! Sprzedam przestrzenne 3pokojowe mieszkanie (63,2) + wiatrołap (ok. 2m2)+ pomieszczenie gospodarcze (ok.2m2) na Gocławiu...

  • ✅Sprawdź>>>Kawalerka w świetnej lokalizacji✅
    1 / 13
    ✅Sprawdź>>>Kawalerka w świetnej lokalizacji✅

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż – Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na war...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna
    1 / 11
    Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna

    Nowa Iwiczna

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę prywatnie mieszkanie, 43m2, I piętro, na klatce 3 lokale (każdy na osobnym piętrze). Osiedle zamknięte, spokojne. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w sypialni zamiast szafy wygo...

  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kameralne 3 pokoje | 48 m² | Stare Włochy
    1 / 16
    Kameralne 3 pokoje | 48 m² | Stare Włochy

    Warszawa

    • 884 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m² w kameralnej zabudowie osiedla Ogrody Jerozolimskie. Budynek, w którym się znajduje, zlokalizo...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Leona Berensona
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Białołęka, Leona Berensona

    Warszawa

    • 1 140 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 83,67 m z 2 ogródkami, gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie 83,67...

  • Nowe mieszkanie Warszawa Wesoła 400 m -SKM PKP MZA
    1 / 6
    Nowe mieszkanie Warszawa Wesoła 400 m -SKM PKP MZA

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone przy SKM PKP Warszawa Wesoła....

  • Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski
    1 / 16
    Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PLANUJESZ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ? POSZUKUJESZ NOCLEGU DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ! Nasze apartamenty to dobra alternatywa dla hoteli. Przygotujemy dla...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec, Ludna
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec, Ludna

    Warszawa

    • 784 999 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 20 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47m2, na Solcu. Podstawowe informacje: Mieszkanie, w pełni umeblowane, składa się z prze...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Saska Kępa, Międzynarodowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Saska Kępa, Międzynarodowa

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Na sprzedaż jasne, rozkładowe, narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki, Jana Pawła II al.
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki, Jana Pawła II al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Stanisława Augusta
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Stanisława Augusta

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Łukowska

    Warszawa » ul. Łukowska

    • 2 799 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym ukła...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche
    1 / 14
    Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie dzielnicy Praga Południe/Kamionek przy ul. Gocławskiej w apartamentowcu z 2013 r., na zamkniętym, s...