• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(2 098)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości FindSQUARE ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na part...

  • 4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ
    1 / 4
    4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ

    Warszawa

    • 744 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Dom Development Cybernetki
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Dom Development Cybernetki

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72,4 m² | Cybernetyki 17 | Dom Development POŚREDNIKÓW ZAPRASZAM TYLKO Z KLIENTEM Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego...

  • Wynajmę 3 pokoje 44 m
    1 / 16
    Wynajmę 3 pokoje 44 m

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowe nie zamieszkane mieszkanie Posag 7 Panien 16 Ursus. Wszystko kompletnie wyposażone. Opłaty 3500 tys., miejsce parkingowego w garażu podziemnym na życzenie 300 zł Plu...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nowe mieszkanie na 1 piętrze,umeblowane,że sprzętem AGD,z telewizorem,każda sypialnia ma wyjscie na balkon,10 min do przystanku,są miejsca parkingowe

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m, zlokalizowane na 2. piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z połowy lat 90. w warszawskim Rembertowie. Lokal stanow...

  • 2 pokoje na Nowolipkach, blisko Arkadii!
    1 / 8
    2 pokoje na Nowolipkach, blisko Arkadii!

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z dużym potencjałem! Bardzo rozkładowe dwustronne mieszkanie z widną oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 46,6 m2 położone na drugim piętrze w bloku z windą. Mieszkan...

  • Kawalerka ekologiczna , idealny spokój, dobry dojazd, w p
    1 / 11
    Kawalerka ekologiczna , idealny spokój, dobry dojazd, w p

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka 28m2 dla jednej osoby niepalącej , bez zwierzątek. Kawalerka znajduje się na parterze w kameralnym domku jednorodzinnym, niemal nowa , z cegły , solidnie ociepl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Na Uboczu

    Warszawa » Ursynów » ul. Na Uboczu

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posia...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Zapustna

    Warszawa » Włochy » ul. Zapustna

    • 899 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bli...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ

    Warszawa

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - mieszkanie 109m2 zlokalizowane przy ulicy Gersona w Warszawie, piętro 2/2 - 4 pokoje: duży salon + 3 pokoje, jedna z sy...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel

    Warszawa

    • 14 937 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest kompletnie umeblowany (lub nie - w zależności o życzenia klienta) penthouse, usytuowany na trzecim piętrze w budynku na kameralnym osiedlu (wjazd bezpośredn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 136 871 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, balkon, Metro
    1 / 16
    Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, balkon, Metro

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DorDom Nieruchomości proponuje do wynajęcia dla 2-3 osób , 3 pokojowe mieszkanie w super skomunikowanym miejscu na Woli, przy Wola Parku, obok stacji Metra Ulrichów. Mieszkanie mie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 131 201 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament klimatyzowany*Ochrona 24h*2garaże*
    1 / 14
    Apartament klimatyzowany*Ochrona 24h*2garaże*

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na...

  • Parkowa Łazienki Królewskie prestiż
    1 / 14
    Parkowa Łazienki Królewskie prestiż

    Warszawa

    • 19 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    For english, please scroll down Do wynajęcia luksusowy, 3-pokojowy apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. Prestiżowy apartamentowiec w stylu art deco, w otoczeniu drzew, z...

  • Ustawna kawalerka-do wydzielenia sypialnia-balkon
    1 / 8
    Ustawna kawalerka-do wydzielenia sypialnia-balkon

    Warszawa

    • 412 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie z zakończonym terminem budowy. Balkon 6,5m2 !!! Możliwość wydzielenia sypialni !!! Nowe, od dewelopera, stan deweloper...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 056 870 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro