• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łodzią

(120)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie
    1 / 20
    Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie

    Konstantynów Łódzki

    • 316 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 450 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgierz

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !
    1 / 20
    Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !

    Konstantynów Łódzki

    • 348 360 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa
    1 / 16
    Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa

    Konstantynów Łódzki

    • 364 360 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim
    mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim

    Konstantynów Łódzki

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    mieszkanie na Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim tel, [tel]

  • Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę
    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

    Stryków

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

  • Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Piaski

    Pabianice

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie wynajmu mieszkania – idealne dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w dzielnic...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM mieszkanie M-4, 61m2, parter ul. Zachodnia

    Ozorków

    • 365 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM mieszkanie o powierzchni 61m2, trzy pokoje, parter przy ul. Zachodniej. Mieszkanie zadbane, kuchnia w zabudowie i wyposażona w niezbędny sprzęt agd. W dwóch pokojach dwie...

  • Mieszkanie 48m2

    Ozorków

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam jasne przestronne, rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 48,57m2 wraz częściowym wyposażeniem. W mieszkaniu wymieniona jest instalacja hydrauliczna wraz z grzej...

  • Mieszkanie 3 pokoje 60 m2 do wynajęcia

    Leźnica Wielka

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia całego mieszkania w promocyjnej stawce 1000 zł przez 3 m-ce. Potem 1400 zł/m-c. Mieszkanie do w...

  • Mieszkanie 3 pokoje 60 m2 wynajem - Promocja 3 m-ce 1000 zł.

    Leźnica Wielka

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Piękne, przestronne i rozkładowe mieszkanie 60 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc. Kameralne, zadbane osiedle w cudnej okolicy - las, zalew wodny, pełna infrastru...

  • Sprzedam mieszkanie 3-pokoje Leźnica Wielka

    Leźnica Wielka

    • 290 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 mkw. Pełna własność z KW. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łask

    • 399 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeziny

    • 175 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Koluszki

    • 525 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koluszki

    • 394 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeziny

    • 425 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koluszki

    • 295 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie z garażem.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie z garażem.

    Łask

    • 495 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku....

  • Piękne mieszkanie na Przylesiu.
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na Przylesiu.

    Łask

    • 650 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami i...

  • Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków
    1 / 12
    Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków

    Leźnica Wielka

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, oferta bezpośrednia, mieszkanie na własność z księgą wieczystą, wolne od obciążeń. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku, na funkcjonalnie urządz...

  • Mieszkanie z potencjałem.
    1 / 15
    Mieszkanie z potencjałem.

    Łask

    • 428 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trz...

  • 2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking
    1 / 14
    2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking

    Brzeziny

    • 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m², położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego
    Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego

    Koluszki

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Koluszkach w bloku przy ul. Głowackiego. Mieszkanie idealne zarówno dla osób poszukujących lokum dla siebie jak i pod wynajem. Do lokalu należy duża piwnic...

  • Przytulne mieszkanie w centrum.
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie w centrum.

    Łask

    • 305 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul. Natutowicz...