• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • Wynajmę PUŁAWSKA kawalerka z klimatyzacją
    1 / 6
    Wynajmę PUŁAWSKA kawalerka z klimatyzacją

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę komfortową kawalerkę na III piętrze o powierzchni 23m² położoną w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Starym Mokotowie (skrzyżowanie ul. Puławska/Wiktorska) Atuty mieszka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 395 758 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 21 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Piękny apartament na Sadybie 164 m2
    Piękny apartament na Sadybie 164 m2

    Warszawa

    • 14 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmij 4 pokojowy apartament w sercu zielonej Sadyby na Warszawskim Mokotowie. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny, całkowicie wyremontowany apart...

  • Apartament przy British School OD ZARAZ!!
    1 / 13
    Apartament przy British School OD ZARAZ!!

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    English Description below: **Elegancki Apartament do Wynajęcia z Widokiem na Park** Blisko szkoły Brytyjskiej i Francuskiej! Dodatkowo tylko opłaty licznikowe! To właśnie to wy...

  • Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona
    1 / 12
    Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ten przepiękny 3-pokojowy apartament znajduje się w jednym...

  • Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy
    1 / 14
    Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Stary Mokotów | ul. Kazimierzowska Na wynajem eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze odnowionej, przedwojenn...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Admiralska

    Warszawa » Rembertów » ul. Admiralska

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomiesz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kazimierzowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Kazimierzowska

    • 5 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Politechniki...

    Warszawa » Śródmieście » al. Politechniki

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajmu wygodne, jednostronne (PŁD), w pełni umeblowane i wyposażone, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego. Lokalizacja: Ekskluzywna okolic...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    W idealnym stanie technicznym po gruntownej renowacji centralnego ogrzewania ,podług , hydraulika , elektryka blisko ronda Wiatraczna , planowane Metro w budowie

  • Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio od właściciela Do wynajecia przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Klaudyny 18 z dostepem do fantastycznej zielonej infrastruktury (przy Parku Kępa Poto...

  • Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie
    Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Piękne, przytulne studio z bardzo dużym balkonem. W pełni urządzone i wyposażone. W pobliżu Park Łazienkowski, kawiarnie, restauracje i sklepy. Świetna komunikacja do centrum mi...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Przytulna kawalerka z klimatem
    1 / 14
    Przytulna kawalerka z klimatem

    Warszawa

    • 400 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna kawalerka z klimatem – Warszawa, ul. Nike 23 DO NEGOCJACJI Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w Warszawie, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno

    Warszawa

    • 8 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu Warszawy. Do wykończenia budynku u...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie
    1 / 9
    Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    To mieszkanie ma coś, czego nie da się kupić w nowym budownictwie — światło, przestrzeń i charakter. Położone na 4. piętrze ceglanej kamienicy przy Kickiego 26, jest jedynym lokal...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • parter

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przestronny, 4-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem i tarasem, zlokalizowany przy ul. Leszczyny, w prestiżowej, zielonej części Mokotow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. AUTOBUS, TRAMWAJ i METRO WILANOWSKA 500m Mamy przyjemność zapr...