• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • 3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów
    1 / 12
    3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów

    Warszawa

    • 1 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3 pokoje | 67 m² | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na spr...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Bielanach Możliwość rearanżacji pomieszczeń Budynek z 1969 r, po termoizolacji, wymiane przewody instalacyjnyjne, 2 dźwigi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa

    Warszawa

    • 1 059 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży wygodne i przestronne , 3   pokojowe mieszkanie  ( pierwotnie 4 pokojowe ) o powierzchni 74m2, zlokalizowane na przyjaznym osiedlu Kolorowa w Ursusie. Mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1968, cegła Ekspozycja północno-południowa Piwnica 7 m Balkon 2m Metro Słodowiec 5 min na pieszo Mieszkanie przestronne, b...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej aran...

  • Mieszkanie o wysokim komforcie -  Ursynów
    1 / 8
    Mieszkanie o wysokim komforcie - Ursynów

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Świeżo wyremontowane mieszkanie, niewymagające remontów. Wysoki standard. Meble w zabudowie w każdym pomieszczeni...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,
    1 / 2
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,

    Warszawa

    • 3 150 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *Na sprzedaż Ekspektatywa z możliwością dokupienia większej ilości udziałów  Oferta dotyczy sprzedaży praw do lokali jakie zostały wywłaszczone z dekretu Bieruta a następnie odzys...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Radziwie

    Warszawa » Wola » ul. Radziwie

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W b...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Zaściankowa

    • 719 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 25 piętro

    Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m² | 25. piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze iko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...

  • Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me
    1 / 8
    Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Goławickiej, w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji metra, sklepów i szkoły podstawowej, przedszkola, przychodni zdrowia i kościoła – idealne do zamie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 21 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Elegancki apartament 98,2 m² | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mo...

  • Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie
    1 / 14
    Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie

    Warszawa

    • 1 416 960 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA MEGA OBNIŻKA CENOWA - TERAZ TYLKO 18'000/M2 Marzysz o nowoczesnym, ponadczasowym apartamencie z wyposażeniem, który zachwyca? Twoje marzenie właśnie się spełnia. Oto wy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    *** MARINA MOKOTÓW *** APARTAMENTOWIEC *** BLISKO CENTRUM *** TARAS *** Przestronny, elegancki lokal mieszkalny na Osiedlu Marina Mokotów w apartamentowej części Mariny Mokotów....

  • Здається кімната для хлопця Варшава
    1 / 14
    Здається кімната для хлопця Варшава

    Warszawa

    • 1 470 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Здається кімната, 11,5 кв.м., для хлопця з України, без шкідливих звичок, не конфліктного. Кімната знаходиться у 4х кімнатній квартирі. Сусіди відмінні. Розташування квартири знахо...