• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Aleja Władysława Reymonta

    Warszawa » Bielany » al. Aleja Władysława Reymonta

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Cybernetyki
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Cybernetyki

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • 4 pokoje bez podatku Pcc!
    1 / 16
    4 pokoje bez podatku Pcc!

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie...

  • ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hema...

  • Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym
    1 / 15
    Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym

    Warszawa

    • 555 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam uroczą kawalerkę w terenie zielonym w pobliżu Centrum Handlowego Targówek i stacji metra M2 (8 minut do stacji). Wszędzie blisko: sklepy, przystanki, przychodnia, kościół...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • kawalerka na Ochocie
    1 / 10
    kawalerka na Ochocie

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajmu kawalerka na Ochocie ul. Wiślicka. Mieszkanie po remoncie. 6 piętro z windą. Umeblowana kuchnia , szafki kuchenne nowe, lodówka, łazienka z prysznicem i pralką. W pokoj...

  • ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅
    1 / 12
    ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zaró...

  • Super mieszkanie 38.5 m
    1 / 9
    Super mieszkanie 38.5 m

    Warszawa

    • 565 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie 38,5 metra na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z pięknym widokiem na Warszawę . Blok ocieplony, z 1966 roku , do lokalu przynależy piwnica, są dwie windy. Mieszkanie z b...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Jana III Sobieskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Jana III Sobieskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 64 m, 4 pokoje | ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1. piętrze w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie Niski, kameralny budynek z 1994 r Osiedle zamknięte Ekspozycja wschodnio- zachodnia, dwustronne Balkon 7,4 m Piwnica 7,5 m Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Bobrowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bobrowiecka

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m², położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowi...

  • wynajmę małe mieszkanko na Muranowie
    1 / 8
    wynajmę małe mieszkanko na Muranowie

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Niewielkie mieszkanie 2 km piechotą od Pałacu Kultury w zbudowanej krótko po II wojnie dzielnicy. Blok stary, ale dobrze się trzyma, a mieszkanie niedawno wyremontowane. Dobra loka...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu przestronny i cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 83,8 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i świeżo odma...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Suwalskiej na spokojnym i zielonym osiedlu Bródno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bl...

  • Wynajmę 30 metrów, Warszawa Bemowo, 2 pokoje, 3400 bez opłat.
    1 / 6
    Wynajmę 30 metrów, Warszawa Bemowo, 2 pokoje, 3400 bez opłat.

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro