• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na tr...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Płk. Witolda Łokuciewskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Łokuciewskiego

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sp...

  • Do wynajęcia, ul.Odkryta - 2 pok, 44 m2 (pokoje oddzielne)
    Do wynajęcia, ul.Odkryta - 2 pok, 44 m2 (pokoje oddzielne)

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43,5 m2 z loggią ( widok na zieleń) i miejscem postojowym. Do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane z AG...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe i...

  • 3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.
    1 / 16
    3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.

    Warszawa

    • 756 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwoś...

  • Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |
    1 / 8
    Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. M...

  • Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych
    Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych

    Legionowo

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Legionowie o powierzchni 52,9 m kwadratowego. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, duży balkon, osobna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, piwnica. Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Wyszogrodzka

    Warszawa » Targówek » ul. Wyszogrodzka

    • 493 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Żupnicza

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 4 299 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje...

  • Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.
    1 / 6
    Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 21 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – świetna lokalizacja przy Nowym Świecie, blisko metra Uniwersytet. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², po...

  • 2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek
    1 / 7
    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek

    Warszawa

    • 597 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek Nowe 2-pokojowe mieszkanie 39,45 m² | Warszawa – Bródno (Targówek) | ul. Warszawski Świt | 2025 r. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkan...

  • Mieszkanie, 43 m², Warszawa

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocław...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 469 216 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 22 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE
    1 / 16
    NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE

    Warszawa

    • 462 764 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość znajduje się...

  • Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04
    1 / 10
    Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Odstąpię od 1 kwietnia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni około 21 m² przy ul. Broniewskiego 22 (dwa przystanki od Galerii Westfield Arkadia). Mieszkałem tu pona...

  • 3-pokojowy apartament z klimatyzacją & Garaż
    1 / 11
    3-pokojowy apartament z klimatyzacją & Garaż

    Warszawa

    • 5 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    3-pokojowy apartament z klimatyzacją | 6. piętro | garaż | przy CH Promenada Do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament położony na 6. piętrze przy ul. Optyków 5A na warszawsk...

  • Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.
    1 / 12
    Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy DO WYNAJĘCIA umeblowaną, przytulną kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Żoliborz/Sady Żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, położoną na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym z l...