• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Szczęsna

    Warszawa » Włochy » ul. Szczęsna

    • 1 060 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cie...

  • 3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski
    1 / 15
    3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski

    Warszawa

    • 935 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w najbliższą środę 13.05.2026 r, w godz. 17.00 - 18.30. Osoby zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 3 pokoje p...

  • Penthouse na Starym Mokotowie
    1 / 16
    Penthouse na Starym Mokotowie

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: dwupoziomowy apartament na Starym Mokotowie, usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Apartament posiada klimatyzację we wszys...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...

  • Mieszkanie 3 pok. 81m2, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 1 440 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 – w jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Gen. Władysława Ande...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie.Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakter...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 1 599 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania...

  • Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm
    1 / 8
    Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm

    Warszawa

    • 896 532 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja 47 ekskluzywnych domów, która wyznacza nowy standard luksusu i efektywności w La Cala de Finestrat. Ta kolekcja mieszkań oferuje opcje 1, 2 i 3 sypialni, z których...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 1 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 26 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charak...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Okęcie ul. Żwirki I Wigury

    Warszawa » Włochy » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • 1 / 4
    Konkurs ofert - ul. Osmańczyka 24

    Warszawa » ul. Osmańczyka

    • 1 475 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2M/GUp-s/1535/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nier...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Mieczysława Pożaryskiego

    Warszawa » ul. Pożaryskiego

    • 4 400 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczys...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Jerzego Zaruby

    Warszawa » Ursynów » ul. Zaruby

    • 850 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawsk...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Strumykowa

    Warszawa » Białołęka » ul. Strumykowa

    • 1 339 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie w ofercie biura Central Office Nieruchomości!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Warszawie, Białołęka, Tarchomin.To 4 pokojowy apartament o po...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 950 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz

    Warszawa » Targówek » ul. Junkiewicz

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) b...

  • Ochota do nauki
    Ochota do nauki

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia lokal 17 m2 przy ul. Spiskiej. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Poleca się dla przyszłego magistra, doktoranta. Najmilej widziani studenci kierunków ścisłych (dl...