• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Katowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Katowice

(207)
  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 739 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m² zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej k...

  • Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( moż...

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katowice, Muchowiec, Paderewskiego, Francuska Park Oferujemy na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, jest go...

  • Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15
    1 / 8
    Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15

    Katowice

    • 780 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Okolica spokojna, sprzyjająca...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum
    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum

    Katowice

    • 2 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 90 m² w centrum Katowic. 2 niezależne pokoje + salon, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane, gotowe do zamies...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 p...

  • mieszkanie 2 pokojowe
    mieszkanie 2 pokojowe

    Katowice

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem interesujące mieszkanie przy ul. Strzeleckiej Nowa Mikołowska Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamencie. Lokal mieszkalny o powierzchni 36m2 skł...

  • Pierwszy najem | Nowoczesne | Świeżo po remoncie

    Katowice

    • 2 050 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 26 m² | Po remoncie | Świeże i gotowe do zamieszkania Mam na wynajem komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, świeżo wyremontowane – pierwszy najemca! Idealne...

  • Kawalerka nova mikołowska
    1 / 3
    Kawalerka nova mikołowska

    Katowice

    • 430 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w nowej inwestycji Nova mikołowska. Wyposażone, gotowe do zamieszkania.

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • 3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum
    1 / 9
    3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pókoje mieszkanie, Katowice centrum ulica Mariacka. Umowa na dulgie okresie od 1-2 lata. Gaz ogrzewania . Niestandardowy sipalni. Kuchnia ogromne 19 m2 Może być dla pracowników,...

  • M4 w Katowicach Giszowcu
    1 / 6
    M4 w Katowicach Giszowcu

    Katowice

    • 387 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Blok w którym jest mieszkanie, usytuowany jest przy lasach Murckowsko- Pszczyńskich z dwoma jeziorami. Nadto pełna infrastruktura t.j. dostęp do sklepów, przychodni leczniczych, ko...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 p...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR
    1 / 16
    Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR

    Katowice

    • 490 834 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ️Cena tego apartamentu to jedynie️ 9950zł/m2 ️co stanowi prawdziwą okazję cenową, biorąc pod uwagę rozwijającą się dzielnicę oraz wysoki standard wykończenia budynku i lokalizację....